اولین خودروی شیائومی در دو نسخه باتری الکتریکی و برد گسترده عرضه خواهد شد!

خلاصه مقاله:در این مطلب با مشخصات احتمالی اولین خودروی شیائومی در دو نسخه باتری الکتریکی و برد گسترده آشنا خواهید شد.

دسته‌بندی: دانستنی های شیائومیتوسط در 21ام مهر, 1402 منتشر شد0,1 min read

طبق گزارش های منتشر شده، اولین خودروی شیائومی در دو نسخه باتری الکتریکی و برد گسترده در آینده نزدیک عرضه خواهد شد. این اخبار از فروشگاه Pandaily مستفر در پکن با مردم سراسر دنیا به اشتراک گذاشته شده است. این گزارش ها نشان می دهند که اتومبیل آینده غول فناوری چینی دارای پیشرانه های باتری برقی و برد بالا خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این وسیله نقلیه جدید در ادامه با می لندز همراه باشید.

اطلاعات بیشتر درباره اولین خودروی شیائومی در دو نسخه باتری الکتریکی و برد گسترده  

گزارش مذکور در پی این خبر منتشر شد که کمپانی شیائومی در حال استخدام مهندسانی برای توسعه دهنده های برد خودروهای الکتریکی خود( EREV) در چین است. بر اساس این اخبار، مدل پایه اتومبیل مورد بحث از یک پلتفرم ولتاژ 400 ولتی و باتری BYD Blade استفاده می کند. در حالی که مدل پیشرفته این محصول دارای یک پلتفرم ولتاژ 800 ولتی و باتری CATL Qilin با ظرفیت پک باتری 101 کیلووات ساعت است.

از سوی دیگر، انتظار می رود که نسخه با برد گسترده با یک توسعه دهنده برد 1.5 لیتری یا 1.5 تنی و یک قوه بزرگ همراه باشد. لازم به ذکر است که افزایش دهنده برد EV یک موتور بنزینی است که موجب افزایش برد یک وسیله نقلیه الکتریکی قوه دار می شود. این موتور با حرکت دادن یک ژنراتور برقی، پیل های خودرو را شارژ می کند. بنابراین، این ایده انتخابی عاقلانه برای Xiaomi به شمار می رود، زیرا این قطعات و فناوری ها به اتومبیل برد بیشتری داده و طیف وسیع‌تری از خریداران را به خود جذب می نماید.

همچنین بسیاری بر این باور هستند که اولین اتومبیل شیائومی دارای طراحی مشابه کوپه خواهد بود و در بین نسل جوان محبوبیت بسیاری پیدا خواهد کرد. انتظار می رود که طراحی این ماشین ظاهری اسپرت به آن بخشیده باشد. برای مثال احتمالا قسمت جلوی ماشین بلندتر و قسمت عقبی آن کوتاه‌تر باشد.

نام این خودرو به تازگی در گواهینامه بلوتوث SIG رویت شده است. این امر نشان می دهد که وسیله نقلیه مذکور دارای چیپست Snapdragon 8295، بلوتوث نسخه 5.2، قابلیت های USB Media و پشتیبانی از Apple CaePlay خواهد بود.

اخبار مربوط به اولین خودروی شیائومی در دو نسخه باتری الکتریکی و برد گسترده

تاریخ عرضه اولین اتومبیل های شیائومی با باتری برقی و برد گسترده

شیائومی از زمان اعلام رسمی ورود خود به صنعت خودروسازی و رونمایی از اتومبیل برقی خود، پیشرفت چشمگیری در این حوزه داشته است. از اخبار چنین برداشت می شود که تولید انبوه اولین خودروی شیائومی در دو نسخه باتری الکتریکی و برد گسترده در سال 2024 آغاز گردد. طبق گزارش ها، این اتومبیل وارد مرحله تولید آزمایشی شده است و هر هفته حدود 50 نمونه از آن تولید می شوند.

آخرین مقاله ها

مهمترین نظرات در مورد جارو برقی رباتیک

5ام آبان, 1402|

در این مطلب از کاربرانی که تجربه استفاده از انواع جارو برقی رباتیک را داشته اند، خواسته شده که ضمن بیان تجربیات خود، به برخی از پرسش های رایج پاسخ دهند.

آخرین مقاله ها

نظر شما برای ما با ارزشه