دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Mi Water Purifier 1000G Plus به بازار معرفی شد!

خلاصه مقاله:دستگاه تصفیه آب 1000G Plus میجیا سرعت جریان آب قابل توجهی دارد و می تواند یک لیوان را تنها در 3 ثانیه پر کندبه تازگی دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Mi Water Purifier 1000G Plus به دنیای فناوری معرفی شده است. این محصول نسخه جدیدی از Mi Water Purifier 1000G Pro است.

دسته‌بندی: معرفی محصول جدید شیائومیتوسط در 8ام مهر, 1402 منتشر شد0,2 min read

غول فناوری چینی یعنی Xiaomi به تازگی از دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Mi Water Purifier 1000G Plus رونمایی کرده است. این نسخه از تصفیه کننده آب بر اساس ویژگی ها و امکانات قابل توجه Mi Water Purifier 1000G Pro ساخته شده است. شما می توانید این محصول را با قیمت 2199 یوان( معادل 300 دلار) از فروشگاه‌ و وب‌سایت های رسمی این شرکت یا نمایندگی های فروش محصولات آن ها در سراسر جهان خریداری کنید. در ادامه این مطلب از آنلاین شاپ می لندز می خواهیم ویژگی های کلیدی این محصول را بررسی کنیم، پس با ما همراه باشید.

قابلیت ها و ویژگی های کلیدی دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Mi Water Purifier 1000G Plus

دستگاه تصفیه آب 1000G Plus میجیا سرعت جریان آب قابل توجهی دارد و می تواند یک لیوان را تنها در 3 ثانیه پر کند. این ویژگی را می توان یک بهبود مثبت در زمینه سرعت توزیع آب توسط تصفیه کننده ها دانست. محصول مذکور دارای یک شیر آب حساس به لمس برای ریختن دقیق آب است. همچنین در ساخت این گجت هوشمند گواهینامه ‌های تخصصی برای تصفیه آب به منظور مطابقت با استانداردهای نوزاد و مادر به طور کامل رعایت شده اند. بدین ترتیب، دستگاه مورد بحث می تواند طیف وسیعی از نیازها را برآورده سازد.

البته Xiaomi در زمینه ساخت تصفیه کننده های آب به موفق چشمگیری رسیده است. فروش دستگاه تصفیه آب شیائومی در بازه زمانی 7 ساله از مرز 5 میلیون گذشته است. تصفیه کننده آب شیائومی مدل 1000G Pro یکی از محصولات این شرکت است که دارای یک سیستم فیلتر دوگانه با فناوری اسمز معکوس( Osmosis Reverse) PPC+RO  است. این سیستم موجب حذف بیسفنول A و نرم کننده های پلیمری می شود. همچنین ظرفیت کل آب تصفیه شده در این دستگاه 6500 لیتر و نرخ جریان تصفیه آن 2.65 لیتر در دقیقه است. در ضمن، این مدل قدیمی‌تر به فناوری چرخش آب خالص برای شستشوی خودکار فیلتر نیز مجهز است. این ویژگی موجب اطمینان کاربر از کیفیت آب خواهد شد. 1000G Pro به قیمت 1999 یوان معادل 273 دلار به فروش می ‌رسد.

متاسفانه هنوز جزئیات دقیق‌تری درباره ویژگی ها و مشخصات دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل 1000G Plus منتشر نشده است. اما انتظار می‌رود که این وسیله فناوری پیشرفته تصفیه آب را با تمرکز بر بهبود کارایی و دقت ارائه دهد. به محض انتشار یا عرضه دستگاه معرفی شده، در وب‌سایت می لندز شما را با مشخصات کامل آن آشنا خواهیم کرد. پس گوش به زنگ باشید.

مشخصات کلیدی دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Mi Water Purifier 1000G Plus

آخرین مقاله ها

مهمترین نظرات در مورد جارو برقی رباتیک

5ام آبان, 1402|

در این مطلب از کاربرانی که تجربه استفاده از انواع جارو برقی رباتیک را داشته اند، خواسته شده که ضمن بیان تجربیات خود، به برخی از پرسش های رایج پاسخ دهند.

آخرین مقاله ها

نظر شما برای ما با ارزشه