دوربین کودک یا BABY CAM

خلاصه مقاله:دوربین هایی بخرید که از هوش مصنوعی استفاده می‌کند و قابلیت تشخیص چهره و گریه را دارد

دسته‌بندی: دانستنی های شیائومیتوسط در 19ام شهریور, 1400 منتشر شد0,2 min read

بهترین راه نظارت از کودکان

ایمنی و سلامت نوزاد تازه متولد شده مهمترین دغدغه شماست. بنابراین ، شما به یک راه حل برای مشاهده و زیر نظر داشتن کودک نیاز دارید.

مراقبت از کودکان و زیر نظر داشتن آن ها هنگام خواب یا وقتی در حال بازی هستند و یا حتی اگر خارج از خانه هستیم و کسی مراقب کودک هست یکی از دغدغه های اصلی والدین پر مشغله امروزی است.

یکی از بهترین و کارآمد ترین راه ها استفاده از دوربین های مدار بسته برای مراقبت و زیر نظر داشتن کودک است . اما دوربینی که برای اینکار استفاده می کنیم باید دارای ویژگی هایی باشد تا به ما کمک کند

ویژگی هایی مانند تشخیص انسان ، تشخیص حرکت ، تشخیص گریه کودک ، امکان ارتباط صوتی دو طرفه ، امکان چرخش و پوشش تمام زوایا و … علاوه بر داشتن این ویژگی ها باید کیفیت این محصول و کارایی آن نیز به گونه ای باشد که بتوانیم به محصول اطمینان کنیم .کمپانی YI تمام این مشکلات را حل کرده است.

حتما باید به برق وصل باشد یا با باتری هم کار می کند؟ اگر با باتری کار می کند با فعال کردن ویژگی ها ، عمر باتری کم نمی شود؟ ظاهر دوربین برای کودک آزار دهنده نیست ؟ آیا دوربین بیبی کم با Alexa یا Google Nest همگام است؟ سوالات ادامه دارد و ادامه دارد. .

همه سوالات و ویژگی ها انتخاب را در این بازار پر محصول ، جستجو و یافتن محصول با توجه به نیاز ما را بسیار وقت گیر و دشوار کرده است .

به همین دلیل جدولی برای مقایسه محصولات بیبی کم شیائومی آماده کردیم تا به کنار هم قرار دادن محصوللات و ویژگی ها ، انتخاب را برای شما تا حد زیادی آسان کنیم .

بنابراین ، اجازه دهید صحبت در این مورد را کم کرده و کار را سخت تر نکنیم و تا حد امکان انتخاب را آسان کنیم. این جدول مقایسه بیشتر بر روی ویژگی های ایمنی متمرکز شده است که به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

نگاهی به جدول زیر بیندازید:

نام محصول YI Dome camera X YI Dome Camera

YI Home Camera3

ارتباط صوتی دو طرفه خیر بله خیر
تشخیص حرکت بله بله بله
تشخیص گریه کودک خیر خیر بله
دید در شب بله بله بله
تشخیص انسان بله بله بله
قابلیت چرخش بله بله خیر
خرید کنید خرید کنید خرید کنید
دوربین کودک چه کمکی می‌کند؟

دوربین های نظارتی شیائومی

بهتر است کمی بیشتر در مورد دوربین های بیبی کم شیائومی بگوییم دوربین های بیبی کم شیائومی مملو از سنسورهای هوشمند و هوش مصنوعی تطبیقی ​​است که به شما امکان می دهد نه تنها مراقب کوچولوی خود باشید بلکه شرایط اتاق را نیز بررسی کنید . با ویژگی های پشتیبانی شده توسط بهترین تراشه AI Edge SoC هر بار فقط هشدارهای مربوطه را دریافت می کنید. اعلان های صدا و حرکت در زمان واقعی را با حساسیت قابل تنظیم دریافت کنید.

حالا که جدول را مشاهده کردیم و تا حد زیادی با امکاناتی که نیاز دارید داشته باشید آشنا شده اید .اگر هنوز در انتخاب و خرید مردد هستید و نمی دانید کدام محصول را انتخاب کنید با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن ها به شما کمک کنند .

آخرین مقاله ها

آخرین مقاله ها