رابط کاربری MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 شیائومی رونمایی شد

خلاصه مقاله:هرآنچه در مورد رابط کاربری جدید شیائومی معرفی شده است را در این مقاله بخوایند

دسته‌بندی: دانستنی های شیائومیتوسط در 26ام شهریور, 1401 منتشر شد0,2 min read

کمپانی شیائومی اندروید 13 را امسال یعنی در آگوست 2022 به دنیای انواع کالای دیجیتال معرفی کرد. همچنین انتظار می‌رود که این کمپانی رابط کاربری MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 شیائومی را در ماه‌های آینده به بازار عرضه کند.

در حال حاضر گزارش جدیدی از Xiaomi UI منتشر شده است که نام MIUI 14 را در کدبیس منتشر شده فاش کرده اند. همچنین سازندگان و مهندسان این کمپانی ارائه این رابط کاربری را در گوشی های هوشمند سری 12 شیائومی نیز تایید نموده اند.

کد مربوط به رابط کاربری MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 شیائومی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، نام MIUI 14 روی کدبیس مشخص شده است. اگر دستگاه با اسم رمز( Xiaomi 13) nuwa دارای رابط کاربری MIUI 14 یا بالاتر باشد، نماد( SIM Toolkit) STK را روی رابط نمایش می دهد. به بیان ساده این کد، برنامه سیستم را برای MIUI 14 بررسی می کند.

این گزارش پیش‌بینی می کند که این رابط کاربری به طور رسمی در ماه آگوست معرفی شود. همچنین احتمالا رابط کاربری MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 شیائومی در گوشی های هوشمند جدید nuwa و fuxi در ماه نوامبر عرضه خواهد شد. تاکنون شایعات حاکی از آن است که nuwa و fuxi اسامی کد شده دستگاه های سری 13 شیائومی هستند. این موضوع منطقی به نظر می رسد، زیرا کمپانی شیائومی، MIUI 13 را با عرضه سری گوشی های شیائومی 12 در دسامبر 2021 رونمایی کرد.

این گزارش همچنین اشاره می کند که برند شیائومی می تواند پشتیبانی نرم افزاری از تلفن هوشمند Mi 10 را در زمان عرضه MIUI 14 متوقف کند. با این وجود، گمانه زنی های صورت گرفته مبتنی بر این واقعیت است که شیائومی پشتیبانی نرم افزاری از Mi 9 را در زمان عرضه MIUI 13 در سال گذشته متوقف کرده بود.

آخرین مقاله ها

آخرین مقاله ها