شیائومی برای چهارمین سال متوالی 5 جایزه برد

خلاصه مقاله:شیائومی از شکاف ایجاد شده در اثر سقوط موفقیت های هوآوی بسیار سود برده است.

دسته‌بندی: اخرین اخبار شیائومیتوسط در 13ام تیر, 1401 منتشر شد0,2 min read

کمپانی بزرگ و قدرتمند شیائومی برای چهارمین سال متوالی موفق شده است که 5 جایزه تیم اجرایی آسیا را در رویدادهای آسیایی سال 2022  بدست آورد. این رویداد ویژه به نام Institutional Investor Awards  شرکت های در حال فعالیت در منطقه آسیا- اقیانوسیه ( به جز ژاپن) را تحت پوشش قرار می دهند. مطالعه این مطلب از فروشگاه اینترنتی می لندز را از دست ندهید!

رویداد Institutional Investor Awards و دریافت 5 جایزه تیم اجرایی آسیا

کسب 5 جایزه تیم اجرایی آسیا در رویداد  Institutional Investor Awards  

برند شیائومی جوایزی را در 5 بخش از جمله بهترین مدیرعامل، بهترین مدیر مالی، بهترین مدیر روابط سرمایه گذاری، بهترین استراتژی ESG و بهترین برنامه روابط سرمایه گذاری را کسب کرد. این شرکت برای اولین بار در رده بندی ترکیبی در 5 حوزه جایزه ای را دریافت کرده و به مقام برتر رسیده است. این موقعیت باعث شده است که شیائومی موقعیت تمام ستاره را از برگزارکنندگان Institutional Investor Awards دریافت نماید.

برندگان فردی شیائومی در این دوره از رقابت‌ها لی جون (بنیانگذار و مدیرعامل)، آلن لام (معاون رئیس و مدیر مالی) و آنیتا چن ( مدیر روابط سرمایه گذاری و بازار سرمایه) بودند. دریافت این جوایز موجب شده است که شیائومی بهترین عملکرد را در چهار سال گذشته داشته باشد. این موضوع میزان افزایش علاقه و تقاضای مردم در سراسر جهان به محصولات متعدد و متنوع شیائومی را نشان می دهد.

این جوایز همچنین نشان دهنده عملکرد عالی و کارآمد این شرکت در زمینه راهبردهای حاکمیت شرکتی و روابط با سرمایه گذاران است. در واقع این اتفاق یک روند مثبت برای شرکت شیائومی از زمان ورود آن به بازار سرمایه تاکنون بوده است.

دریافت امتیاز تمام ستاره توسط شیائومی به دلیل کسب 5 جایزه تیم اجرایی آسیا 2022

جوایز تیم اجرایی رویداد آسیا- اقیانوسیه Institutional Investor Awards توسط سرمایه گذاران بنیادی سازماندهی می شوند. هر سال مجله مالی بین‌المللی برای انتخاب بهترین شرکت ها از هزاران تحلیلگر، مدیران شعب و محققین نظرسنجی می کند. نظرسنجی رویداد امسال نیز در 12 ماه بین فوریه 2021 تا ژانویه 2022 صورت گرفت. امتیازات دارای قابلیت اطمینان کافی هستند و به عنوان معیارهایی صنعتی برای سنجش استانداردهای برتر حاکمیت شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین لازم به ذکر است که در این رویداد در مجموعه 1612 شرکت در منطقه در 18 بخش توسط بیش از 5000 کارشناس نامزد دریافت جوایز بودند.

شیائومی همچنان روی موج پیشرفت در سطح جهانی در حال حرکت است. این شرکت از شکاف ایجاد شده در اثر سقوط موفقیت های هوآوی بسیار سود برده است. علاوه بر این، کمپانی شیائومی همواره در تلاش است که طیف گسترده ای از محصولات با فناوری های پیشرفته و نوآورانه را ارائه دهد. اگر تمایل به آشنایی بیشتر با جدیدترین محصولات بر پایه فناوری AIoT دارید، مقاله ای با این عنوان را در بخش وبلاگ می لندز مطالعه کنید. شیائومی با ارائه این گجت های مدرن زندگی بشر را متحول کرده است.

آخرین مقاله ها

آخرین مقاله ها