فروش نسخه رنگی تخته سیاه LCD شیائومی میجیا در چین

خلاصه مقاله:پس از استقبال از تبلت نگارشی شیائومی نسخه رنگی این محصول هم با قیمت 69 یوان امد

دسته‌بندی: معرفی محصول جدید شیائومیتوسط در 30ام دی, 1401 منتشر شد0,1 min read

کمپانی شیائومی در ابتدای ژانویه 2023 نسخه رنگی تخته سیاه LCD شیائومی میجیا را به طور رسمی معرفی کرد. در حال حاضر این تخته سیاه کوچک و در عین حال هوشمند در چین با قیمت اولیه 69 یوان به فروش می رسد. البته این برچسب قیمتی 10 یوان بالاتر از قیمت در نظر گرفته شده برای تامین مالی جمعی این شرکت است. در این مطلب از فروشگاه اینترنتی می لندز با مشخصات کلی این محصول تازه وارد آشنا خواهید شد.

مشخصات و نحوه عملکرد نسخه رنگی تخته سیاه LCD شیائومی میجیا

نسخه رنگی تخته سیاه هوشمند مورد بحث همانطور که از نام آن مشخص است، می تواند رنگ های متعددی را تولید کند. این قابلیت به واسطه پنل کریستال مایع رنگی با طراحی خاص مورد استفاده به این گجت هوشمند اضافه شده است. همچنین لازم به ذکر است که کمپانی سازنده وسیله مذکور را در دو اندازه 10 اینچ و 13 اینچ به بازار عرضه کرده است.

با کمک این وسیله نوشتن با فشار دست امکان‌پذیر است. در واقع ضخامت نوشته ‌ها و متون با اعمال فشار دست تغییر می کند. همچنین نوشته های روی نسخه رنگی تخته سیاه LCD شیائومی میجیا را می توان به سرعت با استفاده از ناحیه حسگر تعبیه شده در بالای صفحه آن پاک کرد.

در ضمن نوشته ها و دست خط شما با کمک بازتاب نور طبیعی روی صفحه نمایشگر نمایش داده می‌ شود. زیرا این محصول فاقد نور پس زمینه است. همچنین کمپانی شیائومی مدعی است که صفحه نمایش مورد استفاده در این محصول بدون نورهای آبی مضر برای چشم انسان است. بنابراین کودکان و بزرگسالان در هر سنی بدون نگرانی به آسیب رسیدن به چشم ها می توانند برای مدت زمان طولانی از این وسیله استفاده کنند. علاوه بر این، تخته سیاه مذکور تنها زمانی انرژی مصرف می‌کند که بخواهید اطلاعات را از روی نمایشگر آن پاک نمایید.

قابلیت های نسخه رنگی تخته سیاه LCD شیائومی میجیا

در واقع این محصول یک تبلت کوچک مانند تبلت نگارشی دیجیتالی LCD میجیا شیائومی 13 اینچ یا تبلت نگارشی دیجیتالی شیائومی 20 اینچ است. اما متاسفانه، در اطلاعات منتشر شده از این گجت هوشمند تازه وارد، هنوز هیچ اشاره ای به نحوه ذخیره نوشته ها برای استفاده های بعدی نشده است. البته شیائومی در زمینه تولید لوازم‌التحریر و وسایل نگارشی محصول دیگری به نام قلم دیکشنری شیائومی میجیا نیز دارد. برای آشنایی بیشتر با این قلم به مقاله موجود در وبلاگ می لندز مراجعه بفرمایید.

آخرین مقاله ها

آخرین مقاله ها

نظر شما برای ما با ارزشه