دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

برند لایدستو یا لیدستو – Lydsto یکی از زیرمجموعه های کمپانی شیائومی است که در زمینه تولید انواع لوازم خانگی هوشمند و نوآورانه مشغول به فعالیت است. یکی از جدیدترین محصولات این شرکت جاروبرقی هوشمند Lydsto R1 است که به صورت همزمان عملیات جاروکشی و تی کشی را انجام می دهد.

محصولات ارائه شده در این کمپانی به واسطه تکنولوژی های پیشرفته خود منزل یا محل کار شما را به خوبی تمیز می کنند. این در حالی است که در این شرایط نیازی به نظارت مستقیم بر عملکرد این گجت های هوشمند نیست. همچنین سیستم های ناوبری دقیق بکار رفته در جاروبرقی های برند لیدستو – Lydsto شیائومی نیز نیاز به نظارت از سوی کاربر را به حداقل می رسانند. همچنین به جرات می توان گفت که سرعت جاروکشی در این دستگاه ها بسیار بالاتر از نمونه های مشابه است، به طوری که نرخ نظافت آن ها برای سطوح مختلف تا 98 درصد است.

ما در فروشگاه اینترنتی می لندز مجموعه ای گسترده از محصولات برند لایدستو را به شما مشتریان گرامی عرضه کرده ایم. بنابراین شما می توانید از بین گزینه های موجود بهترین محصول را برای خانه خود انتخاب کنید. اگر به دنبال مکانی برای خرید محصولات لیدستو به صورت آنلاین هستید، در یافتن یک گزینه عالی در می لندز مشکلی نخواهید داشت.