سلام

بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

کمپانی  تکنولوژی Oyada Industrial یک تولیدکننده حرفه ای OEM & ODM است که از سال 1997 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت از زمان شروع کار خود در زمینه ساخت رایانه های شخصی، تبلت، TV باکس و انواع پاوربانک تخصص دارد.

امروزه این شرکت محصولاتی باکیفیت و نفیس مانند چراغ خواب ها و اسپیکرهای هوشمند را ارائه می دهد. هدف برند اویادا – Oyada این است که مردم احساس شادی و آرامش بیشتری در زندگی داشته و با محیط اطراف خود هماهنگ باشند. البته بازارهای شرکت اویادا عمدتا در اروپا، آمریکای جنوبی، آسیایی جنوب شرقی و سایر کشورهای جهان است.

دفتر مرکزی این کمپانی در Huaqiangbei شنژن چین واقع است، در حالی که 2 کارخانه آن در حومه این شهر قرار دارند. در کارخانجات کمپانی اویادا- Oyada شیائومی بیش از 400 کارمند، 10 مهندس فعال در زمینه تحقیق و توسعه، 8 خط مونتاژ و 6 خط SMT مشغول به کار هستند.

اویادا جادوی زندگی و طبیعت را به هر طرح و محصول خود همراه با قدرت نوآوری، تجربه و فرصت های آینده منتقل می کند. بنیانگذاران Oyada از زمان تاسیس شرکت خود همواره کیفیت عالی، خدمات سطح بالا و قیمت مناسب را به عنوان اصل کاری خود در نظر گرفته اند. به همین دلیل این کمپانی برای تولید لوازم خانگی هوشمند منحصربه‌فرد سرمایه گذاری سنگینی روی تمام تجهیزات پیشرفته در زمینه SMT، خطوط مونتاژ و تست کرده است. از این رو محصولات تولیدی اویادا امروزه جایگاه خوبی در بازارهای بین‌المللی به دست آورده اند.