بهترین جارو رباتیک‌های شیائومی در سال 2024

جارو کشیدن کاری است که در فعالیت‌های روزمره انرژی و وقت زیادی میگیرد؛ از آنجایی که دنیای تکنولوژی همیشه راهی برای راحت‌تر شدن زندگی و صرفه جویی در وقت و انرژی انسان دارد در این زمینه هم راه‌حلی پیدا کرده، جارو برقی‌های رباتیک تلاش برای تمیز کردن را به حداقل رسانده و این اطمینان را به شما می‌دهد که به بهترین شکل گرد و غبارها را پاک کرده. این جاروبرقی‌های رباتیک یکی از بهترین نمونه‌های پیشرفت تکنولوژی است.

جارو برقی رباتیک شیائومی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تمیز کردن محل زندگی شماست ولی با وجود بسیار بودن شرکت‌های تولید کننده و نبود اطلاعات کافی خرید آن را برای شما دشوار می‌کند. ما در ادامه این مطلب میخواهیم بهترین جاروبرقی‌های رباتیک را به شما معرفی کنیم.

شرکت شیائومی یکی از شرکت‌های تولید کننده جاروبرقی‌های رباتیک است.

جارو رباتیک

معرفی برند شیائومی

شرکت شیائومی یک شرکت چینی تولید کننده محصولات الکترونیک است که از بزرگ‌ترین تولید کنندگان گوشی موبایل، نرم افزار تلفن همراه، وسایل مصرفی الکترونیک، لوازم خانگی و ابزار است که حالا در گستره محصولات خود جاروبرقی‌های رباتیک را هم دارد.

جارو برقی رباتیک چگونه کار می‌کند؟

جارو برقی‌های رباتیک با کمترین زحمت و دخالت شما کار می‌کند وبخاطر نیاز به فضای کم و طراحی عالی توانایی تمیز کردن نقاطی را هم که به راحتی دسترس نیستند را دارد، شما فقط با زدن یک دکمه جارو برقی را روشن کرده و شروع به کار می‌کند در برخی از مدل‌ها علاوه بر جاروکشی امکان طی‌کشی به دو صورت خشک و‌تر وجود دارد. جارو برقی رباتیک توانایی برگشتن به محل شارژ خود را نیز دارد.

  1. جارو برقی رباتیک شیائومی مدل roborock Q7 Max

جاروکشی روی سطوح مختلف توسط جاروبرقی رباتیک شیائومی Roborock Q7 Max

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل roborock Q7 Max شامل دو رنگ سفید مشکی است که با داشتن قدرت مکش بالا و داشتن همزمان مخزن آب و سطل زباله امکانات ویژه ای را مشتریان به وجود آورده و تمامی نیاز‌هایی که از جارو رباتیک انتظار دارید را برآورده می‌کند که در ادامه به بررسی دقیق آن‌ها میپردازیم.

رنگ بندی:

این مدل از جارو‌های رباتیک شیائومی که در دو رنگ سفید و مشکی عرضه شده.

قدرت مکش:

دارای قدرت مکش 4200 پاسکال است که به لطف آن همه گرد و غبارهای فرش و شکاف‌ها جارو میشود.

مخزن آب:

دارای مخزن آب میباشد که به شما این امکان را می‌دهد که همزمان طی کشی و جاروکشی داشته باشید.

سطل زباله و مخزن آب‌ترکیبی دارد که موجب افزایش ظرفیت هردو میشود و آسان شدن تخلیه سطل و پر کردن مجدد مخزن آب را به همراه دارد.

باطری:

به لطف داشتن باطری بزرگ لیتیوم با ظرفیت 5200 میلی آمپرساعت توانایی سه ساعت کار بی وقفه را دارد.

سیستم ناوبری LiDAR

با اسکن کردن محیط خانه به سرعت از محیط نقشه برداری می‌کند تا با سرعت بتواند مسیرتمیز کردن را برای ربات برنامه ریزی کند.

نقشه سه بعدی:

با‌ترسیم نقشه سه بعدی محیط و نمایش آن به شما درک واضحی از محیط به شما می‌دهد که بتوانید اجسام موجود در محیط مثل مبل را به نقشه اضافه کنید.

تنظیمات سفارشی:

میتوانید نظافت اتاق خواب،آشپزخانه و دیگر محیط‌های مرتبط را به برنامه آن اضافه کنید که فقط محیط‌های مذکور را تمیز کند و به سراغ جاهای دیگر نرود.

همچنین میتوان قدرت مکش و حجم اب را بر اساس جنس و نوع کف تنظیم کرد و برنامه‌های تمیزکاری سفارشی را تنظیم کنید.

برنامه تمیز کردن:

شما با ایجاد برنامه برای جارو میتوانید زمان، روز، قدرت مکش و اتاق‌های سفارش شده را انتخاب کنید تا به طور خودکار وطبق برنامه شروع به کار کند.

فرمان صوتی:

برای شروع به تمیزکاری فرمان‌دهی به جارو را در دست بگیرید،آن را به اتاق‌های دیگر فرستاده و آن را با قدرت صدایتان کنترل کنید.

آمازون الکسا، گوگل هوم، دستیار صوتی سیری اپل پشتیبانی میشود.

قفل کودک:

ممکن است کودک یا حیوان خونگی شما با زدن دکمه فرمان شروع کار به جارو بدهد با زدن قفل کودک از این کار جلوگیری میشود.

حذف زباله‌های مقاوم:

با وجود یک برس تمام لاستیکی مقاوم توانایی آزاد کردن بیشتر گردوغبار و جلوگیری از گره خوردن مو را دارد.

فیلتر قابل شستشو:

یک فیلتر قابل شستشو با درجه E11 ذرات داخل ربات را به خطر می‌اندازد که برای ماندگاری بیشتر قابل شستشو است.

قدرت مکش: 4200 پاسکال

زمان بندی: دارد

نقشه برداری سه بعدی: دارد

قفل کودک: دارد

نقشه برداری چند سطحی: دارد

دیوار نامرئی و منطقه ممنوعه: دارد

2. جارو برقی رباتیک شیائومی مدل dreame D9 Max

بررسی مشخصات جاروبرقی ربات شیائومی مدل Dreame D9 Max

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل dreame D9 Max در رنگ مشکی عرضه شده، این جارو برای متراژ250 متر مناسب است،قابلیت مانور در زیر اکثر لوازم خانه را دارد، قابلیت همزمان طی‌کشی و جارو کشی را دارد، با وجو مکش قوی و وجود مخزن آب توانایی کسب رضایت کاربران را دارد.

رنگ بندی:

جاروی رباتیک شیائومی مدل dreame D9 Max به صورت تک رنگ مشکی عرضه شده

قدرت مکش:

دارای قدرت مکش 4000 پاسکال میباشد که کوچیک‌ترین ذرات را هم از سطح جدا می‌کند و علاوه بر این قابلیت تنظیم مکش در چهار درجه خودکار را نیز دارد.

مخزن آب:

دارای مخزن آب 270 میلی لیتری است که برای جارو کردن مساحت حدودا 200 متر مربع کافی میباشد؛ و اب در سه حالت کم، متوسط و زیاد اسپری میشود.

باطری:

ظرفیت باطری لیتیومی به کار رفته در این مدل 5200 میلی آمپر ساعت است که این باطری از سیستم مدیریت هوشمند BMS برخوردار است که این ویژگی قابلیت شارژدهی تا 150 دقیقه را به کاربر می‌دهد؛ هنگامی که شارژ این دستگاه به 20 درصد برسد به شکل خودکار به محل شارژ خود میرود و پس از شارژ شدن از همان نقطه‌ای که کار را رها کرده شروع به کار می‌کند.

سیستم ناوبری LiDAR

D9 Max از سیستم ناوبری لیزری با پوشش 360 درجه‌ای بهره میبرد. این سیستمیک محیط بصری ازمحیط ایجاد کرده تا به اشیاء برخورد نکند و چیزی را از قلم نیندازد.

تنظیمات:

با انجام تنظیمات مسیر‌های مورد نظر برای نظافت در اپلیکیشن دیگر نگران عملکرد جارو نباشید.

فرمان صوتی:

این جارو از دستیار صوتی هوشمند آمازون الکس پشتیبانی می‌کند.

برس غلتکی:

برس اصلی با طراحی 7 شکل و طول 16.8 سانتی متر کوچیک‌ترین ذرات را از سطوح مختلف جمع آوری می‌کند و طراحی ویژه برس گره خوردن موها را به حداقل میرساند.

قدرت مکش: 4000 پاسکال

نقشه برداری سه بعدی: دارد

تشخیص ارتفاع: دارد

قابلیت عبور از موانع: دارد

3. جارو برقی رباتیک شیائومی مدل dreame L10 pro

امکان عبور موانع در جاروبرقی رباتیک شیائومی Dreame L10 Pro

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل dreame L10 pro طراحی بسیار کارآمد و مطابق با سلیقه کاربران دارد،دارای سیستم ناوبری، الگوریتم‌های مسیریابی، قابلیت طی‌کشی با مخزن آب با ظرفیت 150 میلی‌لیتری میباشد.

نکته قابل توجه دیگر در این جرو برقی رباتیک شارژدهی مناسب و باطری قوی این سری میباشد که میتواند این جارو را به یک انتخاب مناسب برای شما تبدیل کند.

رنگ بندی:

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل dreame L10 pro دارای دو رنگ سفید مشکی میباشد.

قدرت مکش:

موتور الکتریکی به کار رفته در این جارواز توان 46 واتی بهره میبرد که یعنی قادر است قدرت مکشی در حدود 4000 پاسکال را تامین کند که برای پاک کردن و غبار گیری انواع سطوح مناسب است؛ همچنین استند تخلیه مخزن این جاروی رباتیک شیائومی از توان 800 واتی بهره میبرد.

مخزن آب:

یکی دیگر از ویژگی‌های این سری از جاروی رباتیک که بسیاری از کاربران خواهان آن هستند قابلیت طی‌کشی میباشد مخزن آب این دستگاه 1.5 لیتر میباشد و قابلیت تنظیم شدت اسپری کردن آب در سه حالت مختلف را دارد این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که با توجه به نوع و میزان آلودگی سطح شدت اسپری شدن آب به سطح را انتخاب کنید.

مخزن گرد ‌و ‌غبار:

مخزن گرد ‌و ‌غبار این جاروی رباتیک شیائومی دارای گنجایش 380 میلی متری میباشد، مخزن داخلی استند نیز از گنجایش 3800 میلی‌لیتری بهره مند میباشد؛ به لطف ظرفیت بالای مخزن در صورتی که به شکل مداوم از جارو استفاده شود تا 65 روز نیازی به تعویض کیسه مخزن استند نمیباشد.

باطری:

باطری داخلی این جاروبرقی رباتیک 5200 میلی‌آمپرساعت ظرفیت دارد که با یکبار شارژ کامل تا 150 دقیقه شارژدهی دارد. وقتی شارژ باطری به حداقل برسد جارو عملیات خود را متوقف می‌کند و به سمت استند حرکت می‌کند، پس از اتمام شارژ دستگاه به محل قبلی خود برمیگردد و از نقطه ای که نظافت را رها کرده بود دوباره شروع به انجام کار می‌کند.

سیستم ناوبری LiDAR

این سیستم با تابش هزاران پرتو در ثانیه در لحظه محیط اطراف خود را اسکن کرده و با استفاده از پردازنده قوی و الگوریتم‌های هوشمند در کسری از ثانیه نقشه سه بعدی از مکان را تهیه کند.

این سری از جارو رباتیک‌ها قادر به ذخیره نقشه سه مکان مختلف هستند و برای عملکرد بهینه‌تر این نقشه‌ها قابل ویرایش و ادیت میباشند.

اسکنر‌های این جارو میتوانند اشیاء و موانع موجود در مسیر نظافت را تشخیص داده و بدین‌ترتیب احتمال گیر کردن یا برخورد جارو را با این موانع به کمترین حالت ممکن میرساند.

برس دستگاه:

طراحی منحصر به فرد برس این دستگاه که V شکل میباشد از گیر کردن مو جلوگیری می‌کند، علاوه بر آن کشیده بودن برس باعث میشود تا در هر ثانیه ذرات و موهای بیشتری از سطوح جمع‌آوری شود

فرمان صوتی:

این سری از جاروبرقی رباتیک شیائومی از دستیار صوتی هوشمند آمازون الکسا پشتیبانی می‌کند.

قدرت مکش: 4000 پاسکال

نقشه برداری سه بعدی: دارد

جنس بدنه: بدنه پلاستیک ABS

نوع اتصال: اتصال به اپلیکیشن،وای فای

زمان شارژ: 5 الی 6 ساعت

4. جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Dreamtech Bot Z10 pro

پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا در جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Dreame Z10 Pro

برند شیائومی در طراحی جاروبرقی‌های رباتیک خود به شدت مورد توجه و تقدیر است، در نظرات کاربران یکی دیگر از جاروهای پر طرفدار جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Dreamtech Bot Z10 pro میباشد که علاوه بر طراحی زیبا قدرت مکش بالا، باطری قوی، قابلیت طی‌کشی، ویژگی‌های دیگری را هم در خود جای داده و این محصول را به یک انتخاب خوب و مطمئن برای کاربران خود تبدیل کرده است.

رنگ بندی:

این مدل از جارو رباتیک‌های شیائومی در رنگ مشکی در بازار موجود است.

قدرت مکش:

موتور الکتریکی به کار رفته در این سری جاروهای رباتیک شیائومی از توان 46 واتی بهره میبرد که قادر است قدرت مکشی در حدود 4000 پاسکال را برای کاربر فراهم کند که برای نظافت انواع سطوح کاملا مناسب است، همچنین موتور داخلی استند داخلی تخلیه مخزن نیز از توان 800 واتی بهره میبرد.

باطری:

باطری داخلی جارو رباتیک دارای ظرفیت 5200 میلی‌آمپر ساغت میباشد که با یک بار شارژ کامل میتواند 150 دقیقه عملیات نظافت انجام دهد و وقتی شارژ باطری به حداقل رسید عملیات نظافت را رها کرده و به سمت استند شارژ خود برود و بعد از شارژ شدن دوباره از همان نقطه ای که کار خود را رها کرده بود دوباره شروع به انجام کار خود بکند.

مخزن آب:

این جارو از قابلیت طی‌کشی پشتیبانی می‌کند، مخزن آب این دستگاه از ظرفیت 1.5 لیتری برخوردار میباشد و دارای 3 سطح شدت برای اسپری کردن آب میباشد که به شما این امکان را می‌دهد که با توجه به میزان آلودگی و جنس و نوع سطح یکی از این سه سطح شدت را انتخاب کرده تا جارو به بهترین شکل فعالیت خود را انجام دهد.

مخزن گرد و غبار:

مخزن جمع آوری گرد و غبار این دستگاه دارای ظرفیت 380 میلی‌لیتری میباشد.

مخزن داخلی استند نیز از گنجایش 3800 میلی‌لیتری بهره میبرد که به لطف این ظرفیت بالا در صورت استفاده مداوم از این جارو تا مدت 65 روز نیازی به تعویض کیسه مخزن استند نمیباشد.

باطری:

باطری داخل جاروبرقی رباتیک در این سری از مدل‌ها ظرفیت 5200 میلی آمپر ساعتی دارد که با یکبار شارژ کامل دستگاه عملکرد 150 دقیقه‌ای این دستگاه را مشاهده میکنید، وقتی هم که شارژ این دستگاه به حداقل قدار رسید دستگاه عملیات خود را رها کرده و به سمت استند شارژ خود میرود و بعد از شارژکامل دوباره از نقطه ای که عملیات خود را رها کرده بود دوباره شروع به کار می‌کند.

سیستم ناوبری LiDAR

سیستم ناوبری LiDR با استفاده از تابش هزاران پرتو در کسری از ثانیه محیط اطراف را به صورت لحظه ای اسکن می‌کند و با وجود پردازنده قوی و الگوریتم‌های هوشمند خیلی سریع نقشه ای سه بعدی از محیط رسم می‌کند.

این دستگاه میتواند نقشه سه محیط مختلف را ذخیره کند و برای عملکرد بهینه‌تر نقشه‌ها قابل ویرایش و ادیت میباشند.

اسکنر‌های سه بعدی جارو قابلیت تشخیص موانع و اشیاء موجود در مسیر نظافت را دارند بدین‌ترتیب احتمال برخورد یا گیر کردن به این اشیاء یا موانع را به کمترین حالت میرساند.

ویژگی‌های دستگاه:

این جارو با استفاده از ماژول وای فای داخلی و در باند فرکانسی 2.4 هرتز به گوشی موبایل متصل میشود و کاربر اپلیکیشنمتواند نقشه‌های نظافت یا مکان‌های ممنوع را برای جارو رباتیک خود مشخص کند.

علاوه بر آن از طریق اپلیکیشن شما امکان کنترل از راه دور این جارو را هم نیز خواهید داشت.

برس دستگاه:

طراحی کارآمد و منحصر به فرد برس این دستگاه که V شکل میباشد از گیر کردن مو جلوگیری می‌کند، علاوه بر آن کشیده بودن برس باعث میشود تا در هر ثانیه ذرات و موهای بیشتری از سطوح جمع‌آوری شود و شما پاکیزگی بیشتری را شاهد باشید.

فرمان صوتی:

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Dreamtech Bot Z10 pro از دستیار صوتی هوشمند آمازون الکسا پشتیبانی می‌کند.

قدرت مکش: 4000 پاسکال

نقشه برداری سه بعدی: دارد

جنس بدنه: بدنه پلاستیک ABS

نوع اتصال: اتصال به اپلیکیشن،وای فای

زمان شارژ: 5 الی 6 ساعت

در صورتی که جارو رباتیک شما به هر دلیلی به مشکل خورده، تکنیسین‌های ما آماده خدمات رسانی به شما هستند. برای گرفتن راهنمایی می‌توانید به صفحه تعمیرات جارو رباتیک مراجعه کنید.

آخرین مقاله ها

نکاتی درباره خرید بهترین دوربین نظارتی شیائومی

28ام فروردین, 1403|

آیا به دنبال بهترین دوربین نظارتی برای امنیت خانه یا محیط کارتان هستید؟ با وجود تنوع فراوان در بازار، انتخاب دوربین مناسب ممکن است چالش برانگیز باشد. اما با ورود برند محبوب شیائومی به این بازار، به دنبال دوربینی با عملکرد برتر و قیمتی مقرون به صرفه هستید. در وبلاگ ما، به بررسی نکات کلیدی برای خرید بهترین دوربین نظارتی شیائومی می‌پردازیم. از ویژگی‌های فنی تا قابلیت‌های امنیتی و نکات خرید، همه چیز را در اینجا خواهید یافت. بنابراین، قبل از خرید هر دوربینی، حتماً وبلاگ ما را مطالعه کنید تا انتخابی مطمئن و با اطمینان داشته باشید.

4 نکته ای که باید در هنگام خرید پنکه شیائومی در نظر بگیرید

28ام فروردین, 1403|

آیا به دنبال پنکه‌ای با عملکرد برتر و قیمت مناسب هستید؟ در جستجوی یک پنکه کارآمد و با کیفیت، باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید. اما با انبوهی از گزینه‌ها در بازار، انتخاب بهترین پنکه ممکن است یک چالش باشد. در این وبلاگ، چهار نکته اساسی که باید در هنگام خرید پنکه شیائومی به آن‌ها توجه کنید را بررسی می‌کنیم. از کیفیت ساخت و طراحی منحصر به فرد تا عملکرد قوی و مشخصات فنی، همه را در این مطلب پوشش می‌دهیم. با ما همراه باشید و پنکه ایده‌آل برای نیازهای خود را پیدا کنید.

کدام سشوار شیائومی مناسب موی من است؟

28ام فروردین, 1403|

در جستجوی سشواری که بهترین حالت را برای موهای شما به ارمغان بیاورد؟ سشوارهای شیائومی با تنوع گسترده‌ای از مدل‌ها و ویژگی‌ها، گزینه‌های بسیاری را برای مختلفین نیازهای مویی ارائه می‌دهند. از سشوارهای مجهز به فناوری یونی برای موهای خشک و آسیب‌دیده گرفته تا سشوارهای سرامیکی برای موهای موج دار، هر کدام از این مدل‌ها بر اساس نوع و وضعیت موی شما انتخاب می‌شوند. می‌توانید با مشاوره و راهنمایی تیم فروش می‌لندز، بهترین سشوار را برای موی خود انتخاب کنید و از حالت و زیبایی موهایتان لذت ببرید.

نظر شما برای ما با ارزشه