نسل دوم دستگاه دفع حشرات هوشمند Xiaomi Mijia معرفی شد!

خلاصه مقاله:دستگاه دفع حشرات هوشمند Xiaomi Mijia Mosquito Dispeller 2، یکی از آخرین محصولات شرکت شیائومی و Mijia است که در فصل تابستان برای دفع پشه و حشرات مناسب است. این دستگاه دارای ابعاد کوچک و وزن سبکی است و از قرص های تریفلوترین به عنوان عامل دفع کننده استفاده می کند.

دسته‌بندی: اخرین اخبار شیائومیتوسط در 4ام تیر, 1402 منتشر شد0,2 min read

شرکت شیائومی همراه با شرکت Mijia، به تولید انواع لوازم خانگی می‌پردازند. یکی از آخرین محصولات آنها، دستگاه دفع حشرات هوشمند Xiaomi Mijia که در فصل تابستان که خطر نیش پشه وجود دارد، برای هر خانواده مناسب است. این محصول در حال حاضر نسل دوم این دفع‌کننده هوشمند است.

ابعاد کوچک
دستگاه دفع حشرات هوشمند Xiaomi Mijia Mosquito Dispeller 2 با طراحی پلاستیکی سفید و ابعاد 96.5 × 96.5 × 52.7 میلی‌متر و وزن 140 گرم عرضه می‌شود. در قسمت جلویی دستگاه یک دکمه روشن و خاموش و در بالای آن یک LED وجود دارد که درباره روشن بودن و حالت‌های مختلف توان اطلاعاتی را ارائه می‌دهد.

این دفع کننده حشرات از قرص های تریفلوترین به عنوان عامل دفع کننده استفاده می کند و هر یک از آن ها می تواند تا ۱۰۸۰ ساعت ماندگاری داشته باشد و بر اساس ۸ ساعت در هر شب، می تواند حدود ۴.۵ ماه استفاده شود. یک دفع کننده حشرات هوشمند Mijia 2 مناسب برای فضایی به مساحت ۲۸ متر مربع است و کاربران می توانند آن ها را در چندین مکان بر اساس اندازه فضا قرار دهند.

دستگاه دفع حشرات هوشمند Xiaomi Mijia

برای پخش بهتر پارچه، از یک فن کوچک استفاده می‌شود که در شب اذیت‌کننده نیست. این فن دارای دو درجه باد است. برای بهبود کارایی آن، باید از آن در مناطق بدون تهویه استفاده کرد. این دفع کننده می‌تواند فضایی به مساحت 23 متر مکعب را پوشش دهد.

قابلیت سازگاری با سیستم خانه هوشمند  Xiaomi

این دفع کننده هوشمند با استفاده از بلوتوث به بلندگوی هوشمند شما متصل می شود و شما همچنین می توانید با دستور صوتی آن را کنترل کنید.

نقطه ضعف آن این است که فقط با دستیار صوتی چینی Xiao AI سازگار است و شما نمی توانید از آن را با زبان فارسی استفاده کنید. با این حال، شما می توانید از برنامه موبایل Mijia استفاده کنید که می توانید تمام پارامترها را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید.

این دستگاه دارای دو حالت تامین برق است که می تواند با دو باتری AA تامین برق شود یا می تواند مستقیماً از طریق رابط USB-C تامین برق شود. باید توجه داشت که برای استفاده از کنترل صوتی، کنترل از راه دور و اتصال هوشمند دفع کننده حشرات هوشمند Mijia 2 به بلندگوهای XiaoAI با قابلیت دروازه شبکه بلوتوث، باید از حالت تامین برق USB-C استفاده شود.

آخرین مقاله ها

آخرین مقاله ها

نظر شما برای ما با ارزشه