آموزش خاموش کردن هندزفری شیائومی 

خلاصه مقاله:آموزش خاموش کردن انواع هندزفری شیائومی را یاد میدهیم.

دسته‌بندی: آموزش محصولات شیائومیتوسط در 11ام آذر, 1401 منتشر شد0,1 min read

شاید برای بسیاری از افراد این سوال که نحوه خاموش کردن هندزفری بی سیم شیائومی در مدل های مختلف چگونه است، پیش پا افتاده به نظر برسد. در حالی که برخی افراد که تازه این گجت های هوشمند را خریداری کرده اند، ممکن است که نحوه خاموش کردن آن ها را ندانند. هدف ما در فروشگاه اینترنتی می لندز آموزش نکاتی است که بتوانید با کمک آن ها استفاده بهتری از انواع کالاهای دیجیتال برند شیائومی داشته باشید. به همین دلیل در این مطلب به ارائه پاسخ این پرسش خواهیم پرداخت.

معمولا روش خاموش کردن انواع هندزفری بلوتوثی در برندهای مختلف با یکدیگر یکسان است. تنها نکته مهم در این خصوص آن است که بدانید، آیا هدفون وایرلس شما لمسی است یا دکمه ای؟ البته این موضوع تفاوت زیادی در اصل مطلب ایجاد نمی کند، اما دانستن این پیش نیاز گام مهمی در آموزش خاموش کردن این تجهیزات صوتی است.

چگونگی خاموش کردن هندزفری بی سیم شیائومی

همانطور که بیان شد، برای خاموش کردن هندزفری های بلوتوث شیائومی یا سایر برندها در ابتدا باید بفهمیم که برای کنترل دستگاه مورد نظر باید از پنل لمسی استفاده کرد یا دکمه های فیزیکی. البته اگر هدفون بی سیم خریداری شده شما دارای کیس قابل شارژ نیز باشد، می توان از آن برای خاموش کردن دستگاه بهره برد. در ادامه نحوه خاموش کردن هدفون های بلوتوثی را به سه روش متداول شرح داده ایم.

1645080521 - آموزش خاموش کردن هندزفری شیائومی

هندزفری بلوتوث دارای دکمه فیزیکی

برخی از هدفون های وایرلس مانند هندزفری های گردنی، ایربادزهای تک گوش یا اسپرت دارای دکمه های فیزیکی هستند. در این هدفون ها از دکمه های تعبیه شده روی آن ها برای کنترل عملکرد دستگاه مانند پخش/ توقف موسیقی و رد/ دریافت تماس ورودی استفاده می شود.

در واقع برای خاموش کردن این محصولات همانند ریست کردن هندزفری بلوتوث شیائومی در مدل های مختلف باید به دنبال دکمه پاور روی گوشی ها یا کیس شارژ آن ها بگردید.  در صورتی که دکمه پاور را روی این محصول پیدا نکردید، دکمه Play مخصوص روشن و خاموش کردن هندزفری در نظر گرفته شده است. اگر دکمه پاور یا Play را به مدت 3 الی 5 ثانیه نگه دارید، چراغ LED قرمز رنگ به صورت چشمک زن 3 بار روشن و خاموش می شود. این امر نشان دهنده خاموش شدن گجت هوشمند مورد نظر است. البته ممکن است که در این لحظه صدای “Power Off” را نیز بشنوید.

هندزفری بلوتوث دارای پنل لمسی

امروزه بسیاری از هندزفری های بلوتوث موجود در بازار مانند ایرپادها و هدفون های دو گوش برای کنترل عملکرد و اعمال تنظیمات به پنل لمسی مجهز هستند. برای خاموش کردن هندزفری بی سیم شیائومی دارای چنین امکاناتی تنها کافی است که قسمت تاچ آن را به مدت سه ثانیه نگه دارید.

Xiaomi Redmi Airdots Charging Problem 1 - آموزش خاموش کردن هندزفری شیائومی

هندزفری بی سیم دارای کیس شارژ 

ایرپادها و هندزفری های بلوتوث امروزی عموما دارای کیس قابل شارژ هستند. در صورتی که چنین هدفون هایی را داخل کیس شارژ قرار دهید، گوشی ها به طور خودکار خاموش می شوند. البته برای خاموش شدن خودکار، کیس شارژ هندزفری باید شارژ داشته باشد. این در حالی است که اگر کیس شارژ خالی باشد،  هدفون ها خاموش نخواهند شد.

آخرین مقاله ها

چگونه جارو رباتیک شیائومی را به شبکه‌ی وای‌فای خانگی متصل کنیم؟

6ام خرداد, 1402|

جارو رباتیک شیائومی یکی از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌هایی است که با استفاده از تکنولوژی هوشمند، کارایی بالایی در جمع آوری گرد و غبار دارد. در این مطلب به شما نحوه‌ی اتصال جارو رباتیک شیائومی به شبکه‌ی وای‌فای خانگی را آموزش می‌دهیم.

آخرین مقاله ها

چگونه جارو رباتیک شیائومی را به شبکه‌ی وای‌فای خانگی متصل کنیم؟

6ام خرداد, 1402|

جارو رباتیک شیائومی یکی از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌هایی است که با استفاده از تکنولوژی هوشمند، کارایی بالایی در جمع آوری گرد و غبار دارد. در این مطلب به شما نحوه‌ی اتصال جارو رباتیک شیائومی به شبکه‌ی وای‌فای خانگی را آموزش می‌دهیم.