ثبت اختراع روش رانندگی خودکار شخصی سازی شده توسط کمپانی شیائومی!!!

خلاصه مقاله:روشی را برای تطبیق خودکار راننده با سواری مناسب همراه با ایمنی سطح بالا پیشنهاد می دهد.

دسته‌بندی: دانستنی های شیائومیتوسط در 19ام فروردین, 1402 منتشر شد0,1 min read

شرکت شیائومی در حال برداشتن یک گام بزرگ در صنعت خودروسازی است. این برند تجاری تجهیزات و تاسیسات جدیدی را در پکن راه اندازی کرده است که شامل واحدهای R&D و فروش است. به نظر می رسد که شیائومی بتواند اولین خودروی خود با این فناوری را تا سال 2024 عرضه کند. زیرا شاهد ثبت اختراع روش رانندگی خودکار شخصی سازی شده توسط کمپانی شیائومی هستیم. این روش راننده را به گونه ای با شرایط جاده و وسیله نقلیه مطابقت می دهد که از سطح ایمنی بالایی در طول مسیر بهره مند شود. در این مقاله از فروشگاه اینترنتی می لندز درباره جزئیات این خبر خواهید خواند.

جزئیات مربوط به روش رانندگی خودکار شخصی سازی شده توسط کمپانی شیائومی

همانطور که در گزارشات مربوط به اختراعات این غول فناوری چینی نشان داده شده است، روش مورد بحث به فناوری رانندگی خودکار مربوط می شود. در واقع کمپانی مذکور روشی را برای تطبیق خودکار راننده با سواری مناسب همراه با ایمنی سطح بالا پیشنهاد می دهد.

همچنین اطلاعات مربوط به این اختراع نشان می دهند که این روش با تعیین اینکه وسیله نقلیه در حالت رانندگی خودکار است، فعالیت خود را شروع می کند. در ادامه این سیستم اطلاعات راننده را در حین سواری جمع آوری کرده و به بهبود حرکت ماشین در طول مسیر کمک می نماید. بدین ترتیب، فناوری یاد شده بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از راننده سطح رانندگی ایمن مورد نظر او را مشخص می سازد. لازم به ذکر است که سطح ایمنی رانندگی به عوامل متعددی همچون عادات راننده، مهارت ها و تجربه او بستگی دارد.

هنگامی که سطح رانندگی ایمن مورد هدف مشخص شد، تطبیق راننده با سطح رانندگی ایمن ایده آل فرد از طریق حالت رانندگی خودکار صورت می گیرد. در نهایت اختیار عملیات حالت تعیین شده صادر می شود. در واقع می توان گفت که رسالت این شیوه تضمین ایمنی ساکنین اتومبیل با ارائه یک حالت رانندگی خودکار متناسب با توانایی های راکب است.

این طرح یک پیشرفت امیدوارکننده در صنعت خودروسازی محسوب می شود. به ویژه که شیائومی قرار است، تولید انبوه اولین اتومبیل برقی مجهز به این فناوری را در نیمه اول سال 2024 آغاز کند. لازم به یادآوری است که هنوز به طور دقیق مشخص نیست که آیا این اختراع در اتومبیل های آینده شیائومی گنجانده می شود یا خیر. اما بدیهی است که این شرکت فناوری پیشرفته در حال انجام اقدامات بزرگ و مهمی در جهت افزایش ایمنی و قابلیت اطمینان خودروهای خود است.

Xiaomi automatic driving patent 1024x357 1 - ثبت اختراع روش رانندگی خودکار شخصی سازی شده توسط کمپانی شیائومی!!!

آخرین مقاله ها

آیا ساعت‌های هوشمند شیائومی قابلیت مکالمه دارند؟

18ام خرداد, 1402|

ساعت هوشمند شیائومی یکی از پرفروش‌ترین ساعت‌های هوشمند در بازار است. اما آیا می‌توان با این ساعت تماس گرفت و به عنوان یک تلفن همراه استفاده کرد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

چگونه جارو رباتیک شیائومی را به شبکه‌ی وای‌فای خانگی متصل کنیم؟

6ام خرداد, 1402|

جارو رباتیک شیائومی یکی از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌هایی است که با استفاده از تکنولوژی هوشمند، کارایی بالایی در جمع آوری گرد و غبار دارد. در این مطلب به شما نحوه‌ی اتصال جارو رباتیک شیائومی به شبکه‌ی وای‌فای خانگی را آموزش می‌دهیم.

آخرین مقاله ها

آیا ساعت‌های هوشمند شیائومی قابلیت مکالمه دارند؟

18ام خرداد, 1402|

ساعت هوشمند شیائومی یکی از پرفروش‌ترین ساعت‌های هوشمند در بازار است. اما آیا می‌توان با این ساعت تماس گرفت و به عنوان یک تلفن همراه استفاده کرد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم.