بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

شرکت وان مور – 1More در سال 2013 با همکاری کمپانی شیائومی در شهر شنزن چین شروع به فعالیت کرد. هدف این برند عرضه ایرفون هایی با امکانات سایر ایرپادهای موجود در بازار اما مقرون به صرفه بود. بنابراین کارشناسان حرفه ای کمپانی وان مور با تلاش شبانه روزی اولین ایرفون خود به نام Piston را روانه بازار کردند. شعار همیشگی طراحان این موسسه تجاری این است که همه دوستداران موسیقی لیاقت بهتر شنیدن را دارند، به آن صورتی که هنرمند دوست دارد که شنیده شود.

سپس برند وان مور شیائومی با مشاهده موفقیت خود اقدام به تولید ایرفون هایی با بیش از یک درایو کرد که در مقایسه با سایر برندها هزینه بسیار کمتری داشتند. البته 1More در ادامه فعالیت خود محصولات دیگری مانند هدست گیمینگ، هندزفری TWS و هندزفری بی سیم گردنی را نیز تولید کرده است. هر یک از انواع هندزفری و هدفون شیائومی برای اطمینان از اصالت آن ها و خدمات رسانی طولانی مدت به دقت مورد آزمایش قرار می گیرند.

در حال حاضر این شرکت علاوه بر چین در بیش از 40 کشور جهان از جمله آمریکا و انگلیس نیز شعبه دارد. این برند با تولید محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است که خود را به یک برند جهانی تبدیل کند. از این رو کمپانی وان مور جوایز معتبر بسیاری مانند Red Dot، IF را در زمینه طراحی دریافت کرده است. به طور کلی سازندگان این کمپانی در تلاش هستند که به مصرف کنندگان تکنولوژی، امکانات و کیفیت را ارائه دهند.