بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

کمپانی سونتی مِی – 70mai که یک برند فرعی از شرکت شیائومی است،  در سال 2016 تاسیس شده است. این شرکت دوستدار محیط زیست روی طراحی و ساخت دستگاه های الکترونیکی مربوط به خودرو تمرکز دارد. موفقیت محصولات برند سونتی مِی – 70mai به حدی است که این شرکت در سال 2018 توانست که بیش از 10 میلیون دوربین داشبورد خودرو  را در 92 کشور جهان به فروش برساند.

در واقع هدف برند سونتی مِی – 70mai  ارائه حداکثر پتانسیل محصولات هوشمند خودرو و فراهم ساختن شرایط رانندگی ایمن است. در کمپانی بزرگ سونتی مِی – 70mai تیمی جوان، متمرکز و خلاق مشغول به تست ایده های خود و به چالش کشیدن محدودیت ها هستند. این تیم از مهندسان برتر محصولات، معماران و کارشناسان ارشد اینترنت، ارتباطات و صنعت خودرو تشکیل شده است. بنابراینسونتی مِی – 70mai با کمک تیمی از متخصصان توانایی مجهز کردن هر خودرویی به فناوری های روز را دارد.

خوشبختانه لیست محصولات تولید شده توسط این برند روز به روز بیشتر می شوند. در حال حاضر شاهد عرضه لوازمی مانند انواع پمپ باد، دوربین خودرو، جارو شارژی خودرو و آینه دوربین دار برای اتومبیل توسط سونتی می هستیم.

برای مثال امروزه افراد بیشتری تصمیم می گیرند که دوربینی را در خودروی خود نصب کنند. تصاویر ضبط شده توسط این دوربین ماشین شیائومی از جریمه شدن راننده جلوگیری به عمل می آورند. همچنین ثبت یا عکاسی از لحظات مهم ترافیک و یافتن مقصر تصادفات نیز از دیگر کاربردهای این نوع محصولات شیائومی به شمار می روند.