بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

 کمپانی بزرگ و موفق شیائومی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با بیش از 50 شرکت در جهان فعالیت می کند. یکی از اعضای این اکوسیستم برند آیگروس – Aigrous است که به طور تخصصی در زمینه سلامت و مراقبت های شخصی مشغول به کار است.

یکی از شناخته شده ترین محصولات این برند ماساژور تفنگی شیائومی مدل Aigrous A9 Pro است. این ماساژور با قابلیت های متعدد خود و ماساژ عمیق عضلات نیاز شما را به رفتن به سالن‌ های ماساژ و صرف هزینه های هنگفت برطرف می کند. همچنین این شرکت برای رفاه هر چه بیشتر مشتریان خود مدل های مختلف موس پدها را نیز به بازار عرضه کرده است. بدین ترتیب از این به بعد به راحتی و بدون احساس درد می توانید ساعت ها تایپ کنید.

البته محصولات این شرکت تنها به حوزه سلامت و لوازم شخصی محدود نمی شود. بلکه امروزه می توانید انواع مجموعه پیچ گوشتی های این برند را که برای تعمیر کامپیوتر و تلفن همراه مناسب هستند، را در بازار تهیه کنید. به طور کلی برند آیگروس – Aigrous شیائومی در زمینه تولید لوازم جانبی کامپیوتر و تلفن همراه و همچنین ساخت انواع هدست و لوازم جانبی آن بسیار فعال است. کلیه محصولات این شرکت همراه با گارانتی اصالت و کیفیت کالا ارائه می شوند.