بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند باسئوس – Baseus بر پایه شعار اصلی خود یعنی توجه به کاربر و بازار در سال 2011 شروع به کار کرد.  این کمپانی مشتاق ایجاد محصولاتی با طرح های ساده، کاربردی همراه با بافت های ممتاز است که تمام نیازهای کاربران را پوشش می دهند.

باسئوس بیش از یک دهه است که تمرکز خود را روی طراحی و تولید لوازم جانبی الکترونیکی همچون مدل های مختلف پاوربانک گذاشته است. این مجموعه پس از مدتی به سرعت به یک برند تولید لوازم الکترونیکی جانبی در دنیا تبدیل شد. نوآوری و خلاقیت این برند در تولید طیف گسترده ای از محصولات در حدی است که جوایز طراحی بین المللی متنوعی را بدست آورده است.

در کمپانی Baseus کیفیت در بالاترین رتبه قرار دارد. بدین ترتیب می توانید مطمئن باشید که امکان استفاده طولانی مدت با بیشترین بهره را از این لوازم خانگی هوشمند خواهید داشت. همچنین گجت های هوشمند تولیدی این شرکت به دلیل سازگاری با محیط زیست مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان در سراسر دنیا قرار گرفته اند.

محصولات برند باسئوس – Baseus شیائومی با ادغام فناوری های پیشرفته در صنعت GaN نسبت به سایر نمونه های مشابه در بازار متمایز هستند. در واقع این کمپانی مفتخر است که پیشگام شارژ برتر GaN در جهان شناخته می شوند و به استفاده از تکنولوژی های پیشرو ادامه خواهد داد. متخصصان این شرکت با ارائه گجت هایی کارآمد و باکیفیت تجربه ای بهینه را به کاربران ارائه داده اند. به طوری که استفاده از این محصولات بسیار آسان است، بدون اینکه به ظاهر و قابلیت های لمسی آن ها آسیبی وارد شده باشد.