سلام

بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

تکان دادن گوش با دست جرم درون مجرای گوش را بیشتر به داخل می برد. این کثیفی ها شنوایی را کاهش داده و احتمال عفونت گوش را افزایش می دهند. امروزه راه حلی امن و ایمن توسط برند بی برد – Bebird ارائه شده است.

این برند یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید لوازم جانبی شخصی در ایالات متحده آمریکا است که در سال 2018 شروع به کار کرد. این شرکت اولین ارائه دهنده گوش پاک‌کن های هوشمند با تمرکز بر توسعه و تولید استیک های تمیزکننده گوش، آندوسکوپ گوش و آندوسکوپ دندان است. این پاک‌کننده های هوشمند گوش به واسطه بهره مندی از دوربین HD یک نمای کامل از گوش را به تلفن همراه شما منتقل می سازد. بدین ترتیب به صورت ایمن و موثر می توانید سواب درون گوش را با اسکوپ سیلیکونی پاک کنید.

در بازارهای بین المللی امروزی تمایز محصولات مختلف از طریق معیارهای معمولی مانند قیمت دشوار است. چشم انداز این برند آن است که مشتری محورترین شرکت در بازار گجت های هوشمند باشد. همچنین شرکت بی برد در تلاش است که پلتفرمی آنلاین راه اندازی کند که مشتریان در سراسر جهان بتوانند محصولاتی باکیفیت و مقرون به صرفه را خریداری کنند.

این شرکت برای تحقق این اهداف و تامین مالی جمعی به برندسازی خود در سطح جهان ادامه می دهد. در این راه بکارگیری بهترین استراتژی ها و تجربه گسترده برند بی برد – Bebird شیائومی در زمینه مدیریت پروژه و راه اندازی کمپین های تامین مالی جمعی را نباید نادیده گرفت.

استراتژی های این برند شامل طراحی و تولید محصولات نوآورانه، موقعیت یابی برند و بازاریابی گرفته تا برنامه ریزی بلند مدت و ایجاد آگاهی از برند می شوند. در واقع این شرکت از یک رویکرد چند وجهی برای بهبود تعامل برند با مشتریان قبلی، فعلی و آینده استفاده می کند.