دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

شرکت بی بست – Beebest که در سال 1993 تاسیس شده است، یکی از شرکت های پیشرو در تولید آبگرمکن های برقی و تجهیزات سفر به شمار می رود. محصولات این کمپانی ضمن داشتن گواهینامه های ISO9001 و Sirim بالاترین استاندارد کیفیت را دارند. ایمنی و عملکرد مطلوب و همچنین طراحی مدرن و نوآورانه نیز از ویژگی‌ های تولیدات این مجموعه هستند. این برند در سال 2015 به زنجیره زیست محیطی شیائومی پیوسته است.

محصولات برند بی بست – Beebest به دلیل طراحی کاربردی و کاملا مهندسی شده خود 4 بار موفق به دریافت جایزه Good Design مالزی شده اند. همچنین این کمپانی جوایز ویژه ای را برای تعالی صنعت و محصول از وزارت تجارت و صنعت مالزی دریافت کرده است.

به طور کلی این برند استانداردهای بین المللی کیفیت متعددی را رعایت می کند و بدین ترتیب توانسته جوایز مختلفی را بدست آورد. از جمله دیگر جوایز دریافت شده توسط برند بی بست – Beebest شیائومی می توان به جایزه ویژه MITI مالزی برای محصولات عالی 2002  و 2006، دریافت گواهینامه mark Sirim و گواهینامه بین المللی Moody اشاره کرد. گواهینامه ISO 90001 توسط SGS International، گواهینامه Suruhanjaya Tenaga و PSB Test Singapore از دیگر جوایز دریافت شده توسط این مجموعه است.

این کمپانی یک خط تولید شناخته شده در سطح جهانی است. در حال حاضر شرکت بی بست خدمات خود را در هند، خاورمیانه، جنوب شرقی آسیا، فیلیپین و پرو عرضه می کند. شما می توانید با خرید دستگاه بخار آب و سایر محصولات بی بست از کیفیت طراحی و نوآوری ارائه شده در آن ها بهره مند شوید.