بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

شرکت درما – Deerma به عنوان یکی از زیر مجموعه های برند شیائومی در سال 2011 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع لوازم خانگی هوشمند شیائومی آغاز کرد. این شرکت در شروع کار خود روی تولید مدل های مختلف دستگاه های رطوبت ساز و جاروبرقی تمرکز داشت. این محصولات باعث شدند که درما به یکی از محبوب ترین برندها در چین و سایر کشورهای جهان تبدیل شود.

برند درما – Deerma با تحقیق و بازاریابی گسترده انواع گوناگونی از لوازم خانگی برقی مانند جاروبرقی درما ، تی زمین شوی ، بخارشوی، مخلوط کن و بسیاری محصولات دیگر را تولید می کند. هر یک از محصولات برند درما قابلیت ها و ویژگی هایی متعددی مطابق با تکنولوژی های روز دنیا دارند. برای مثال جاروبرقی های درما علاوه بر قدرت مکش بالا در جمع آوری انواع زباله به راحتی مایعات ریخته شده روی سطوح مختلف را نیز پاک می نمایند.

طراحان برند درما – Deerma سعی کرده اند که کیفیت بالا را همواره سرلوحه کار خود قرار دهند. بنابراین شما می توانید لوازم خانگی کوچک و پرکاربرد درما را با خیالی آسوده خریداری کنید، چرا که این محصولات از طراحی و نوآوری بالا و کیفیت مناسب برخوردار هستند.

کمپانی درما با بهره گیری از تیم متخصص جوان، خلاق و با تجربه قابلیت های قدرتمندی را در اختیار شما مشتریان گرامی بگذارد. در چند سال اخیر این برند سعی کرده است که فعالیت خود را با تدوین یک استراتژی توسعه جهانی در کشورهای خارجی گسترش دهد.