بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

ممکن است، شما نیز مانند بسیاری دیگر برند شیائومی را با تلفن های همراه هوشمندش بشناسید. اما جالب است، بدانید که این کمپانی با همکاری سایر شرکت ها همچون برند دیفیسی-  Difeisi در زمینه تولید لوازم خانگی هوشمند نیز فعالیت دارد. این محصولات سطح زندگی کیفی انسان ها را نسبت به گذشته به مراتب بهبود داده اند. برای مثال نمی توان به هوشمندسازی خانه فکر کرد، اما نصب لامپ های هوشمند را در آن در نظر نگرفت.

لامپ های هوشمند ساخته شده توسط این کمپانی امکانات زیادی نظیر تنظیم دقیق شدت و رنگ نور متناسب با شرایط محیطی، کنترل صوتی، امکان کنترل از راه دور را در اختیار شما قرار می دهند. بهره مندی از این امکانات به دلیل اتصال لامپ ها به اینترنت اشیاء امکان‌پذیر است.

اگر از نظر مالی مشکلی بابت خرید لامپ های هوشمند نداشته باشید، لامپ های معمولی به هیچ وجه قابل مقایسه با این گجت های هوشمند نیستند. در واقع می توان گفت که هزینه کردن برای نصب چنین سیستم های نورپردازی نوآورانه ای در منزل کاملا ارزشمند است. زیرا این تجهیزات محیط زندگی را به مکانی راحت‌تر و لذت بخش‌تر تبدیل  می سازند. علاوه بر این، لامپ های هوشمند ساخته شده توسط برند دیفیسی- Difeisi شیائومی امنیت منازل را نیز بالا می برند. کاهش هزینه های مصرف انرژی برق، قابلیت برنامه ریزی، راحتی و ایمنی چشم از دیگر مزایای این گجت ها به شمار می روند. شما می توانید مدل های مختلفی از این نوع LED های اسمارت را از فروشگاه اینترنتی می لندز خریداری کنید.