بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

درخشندگی و زیبایی پوست تاثیر زیادی بر جذابیت چهره دارد. بنابراین امروزه بسیاری از افراد برای داشتن پوستی سالم و شفاف به مراکز زیبایی مراجعه می کنند. همچنین تعداد زیادی از برندها محصولات مختلفی را در زمینه مراقبت از پوست و مو تولید کرده اند.

در طی سال های اخیر کمپانی بزرگ شیائومی نیز با همکاری برند دوکو – DOCO، لوازم جانبی شخصی و اداری بسیاری را برای پاکسازی پوست روانه بازار کرده است.همچنین لازم به ذکر است که شرکت چینی دوکو در شهر شانگهای چین راه اندازی شده است.

دستگاه های تولید شده توسط برند دوکو – DOCO به شما امکان می دهند که تمام منافذ سیاه روی پوست صورت خود را از بین برده و از داشتن پوستی صاف و شفاف لذت ببرید. در واقع این کمپانی در بسیاری از محصولات خود از فناوری ریز لرزش دوگانه برای تمیز کردن موثر پوست استفاده می کند. این قابلیت باعث می شود که شما بتوانید آرایش صورت خود را بدون باقی ماندن هیچ گونه ماده مضری روی پوست تمیز نمایید.

همچنین سبک طراحی و مواد مورد استفاده در ساخت محصولات برند دوکو – DOCO شیائومی به گونه ای هستند که هیچ گونه آسیب یا آلرژی برای پوست به همراه ندارند. به طوری که بسیاری از تولیدات این شرکت به دلیل موفقیت در طراحی زیبا و کاربردی جایزه معتبر طراحی iF Design Award  را دریافت کرده اند. تنوع محصولات ارائه شده توسط این شرکت نیز بسیار گسترده است که برخی از آن ها عبارتند از:

  • سنگ پا شارژی؛
  • مدل های مختلف دستگاه پاک کننده صورت؛
  • برس های شارژی حمام؛
  • دستگاه های ماساژور صورت قابل حمل شیائومی؛
  • دستگاه های میکرو درم خانگی مکنده جوش های سر سیاه.