دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

کمپانی تکنولوژی دریم که در سال 2015 تاسیس شد، یک شرکت نوآور با چشم انداز ” افزایش کیفیت زندگی کاربران سراسر جهان” به شمار می رود. در حقیقت برند دریم Dreame بر استفاده از فناوری های اختر دینامیکی در وسایل تمیزکننده پیشرفته تمرکز دارد. این کمپانی موفق در پایان سال 2017 به عنوان نیروی محرکه و شرکتی پیشرو در لوازم خانگی هوشمند به زنجیره زیست محیطی شیائومی پیوست.

مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت به نام یو هائو در رشته مکانیک سیالات محاسباتی را در دانشگاه Tsinghua تحصیل کرده است. او از دوران کودکی دوست داشت که وسایل جدیدی را اختراع کند. یو هائو در سال 2009 یک پروژه تحقیقاتی فضایی به نام کارگاه آسمان را آغاز کرد که توجه و سرمایه گذاری شرکت بوئینگ را به خود جلب نمود.

این فرد کارآفرین سرانجام تصمیم گرفت که در سال 2015 برند خود به نام برند دریم Dreame شیائومی را راه اندازی کند. او بر آن شد که فناوری های پیشرفته را در وسایل بی اهمیت زندگی بکار برد و از آن زمان دریم اساسا صنعت نظافت خانه را دگرگون ساخت.

از آنجایی که دریم در محصولات خود فناوری هوا فضا را بکار برده است، این شرکت یک تیم تحقیق و توسعه (R&D) و تیم محصول با فناوری پیشرفته را در اختیار دارد. پرسنل تحقیق و توسعه حداکثر 80 درصد از تیم را با اولویت رسیدگی به مسائل فنی کلیدی تشکیل می دهند. محصولات تولید شده توسط کمپانی دریم جوایز معتبری مانند CES، GOLDEN PIN DESIGN AWARD را دریافت کرده اند.