خانه/اِنچن - Enchen

سلام

نمایش محصولات موجود

دسته‌بندی محصولات

شرکت های سازنده

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

 • 14% تخفیف

  400.000 توماناز: 345.000 تومان

 • ناموجود

  • ارسال فوری

  400.000 توماناز: 345.000 تومان

  14% تخفیف

  • ارسال فوری

  ناموجود

ماشین اصلاح شیائومی ENCHEN مدل Boost

با وجود اینکه ریش مد است، اما داشتن صورتی مرتب و اصلاح کرده در افزایش جذابیت آقایان بسیار موثر است.خرید یک ماشین اصلاح با عملکرد خوب نه تنها می تواند هزینه رفتن به آرایشگاه را برای شما کاهش دهد، بلکه در زمان شما نیز صرفه جویی می کند.در ضمن برای ماشین اصلاح مهم است که عمر باتری آن طولانی باشد. زیرا در این صورت شما می توانید حتی در سفر نیز این دستگاه را به همراه داشته باشید.

ماشین های اصلاح در طول سفر وسایلی بسیار مفید هستند، زیرا ممکن است که در هر شهری نتوانید آرایشگاه مناسب را پیدا کنید. بدین ترتیب خودتان برای داشتن یک ظاهر مناسب و جذاب دست بکار می شوید. این امر نه تنها اقتصادی است، بلکه در مقایسه با ریش تراش های قدیمی گزینه امن تری محسوب می شود.

امروزه کمپانی شیائومی با همکاری برند اِنچن – Enchen به شدت روی تولید محصولات سبک زندگی مقرون به صرفه و با کیفیت تمرکز کرده است. اولین محصولات این شرکت ماشین اصلاح مو مدل Boost است که 3 نازل قابل تعویض دارد. در عین حال این دستگاه دارای یک سوئیچ برای ثابت کردن نازل به منظور کوتاه کردن مو با اندازه مشخص است. همچنین باتری 1500 میلی آمپر ساعتی این محصول با 2 سطح کنترل سرعت می تواند تیغه های برش را تا 4 ساعت تغذیه کند.

دومین محصول برند اِنچن – Enchen شیائومی ماشین اصلاح مدل 3S است که از سری های اصلاح مستقل با ساختاری حلقه دوتایی تشکیل شده است. این وسیله حفظ بهداشت فردی ضد آب به شما کمک می کند که هنگام دوش گرفتن نیز صورت و سر خود را اصلاح نمایید. باتری قدرتمند این محصول نیز کار با این دستگاه را برای ساعت های طولانی امکان پذیر می سازد.