بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند فان اسنپ – FunSnap در سال 2016 با احداث دفتر مرکزی خود در در شهر شنژن کشور چین به عنوان زیرمجموعه ای از کمپانی شیائومی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت مبتنی بر فناوری های پیشرفته برای تولید محصولات خود مدرن ترین تکنولوژی ها از جمله هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتری را بکار می گیرد. در واقع هدف این شرکت ارائه محصولاتی است که سبک زندگی انسان ها را آسان تر و سرگرم کننده تر کنند.

کمپانی FunSnap برای ارائه پشتیبانی قوی در زمینه تحقیق و توسعه لوازم برقی هوشمند گروهی از مهندسان و دانشمندان با تجربه را گرد هم آورده است. در این بین، این شرکت با در نظر گرفتن ویژگی های هر یک از تولیدات خود و تقاضای بازار یک تیم متخصص و حرفه ای را نیز برای بازاریابی و برندسازی تشکیل داده است. در واقع عملکرد برند فان اسنپ – FunSnap شیائومی متشکل از زنجیره ای زیست محیطی و یکپارچه است که شامل تحقیق، توسعه، تولید، بازاریابی و فروش می شود.

شرکت فان اسنپ دارای 3 سرمایه گذار اصلی از جمله SPRIGHT و Kingkey است، به طوری که این شرکت تا به امروزه موفق به جذب بیش از 20 میلیون یوان سرمایه گذاری شده است. از جمله محصولات این کمپانی می توان به لوازم جانبی گجت های هوشمند، پایه نگهدارنده تلفن همراه و تبلت و ماساژور تفنگی اشاره کرد.