بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

کمپانی تکنولوژی هوبات یک شرکت مستقر در تایوان است که تمرکز خود را روی طراحی و ساخت ربات های تمیزکننده گذاشته است. این شرکت در سال 2010 توسط جورج چائو که رویای تغییر روش تمیز کردن منازل را داشت، تاسیس شد. او نظافت پنجره های شیشه ای را کاری سخت و خسته کننده می دانست. به همین دلیل جورج می خواست لوازم خانگی هوشمندی بسازد که انسان ها را از انجام کارهای طاقت فرسا نجات دهد.

این در حالی است که محصولات برند هوبات – HOBOT از جمله ربات های شیشه پاک کن HOBOT و ربات های جاروبرقی LEGEE آن در بیش از 30 کشور در سراسر دنیا به فروش می رسند. البته لازم به ذکر است که این کمپانی امروزه حدود 10 مدل فعال در بازار دارد. تمامی محصولات این برند از گواهینامه CE/FCC/RoHS بهره مند هستند. در واقع این شرکت تعهد خود می داند که کالاهایی ایمن و باکیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

این برند بر اساس شعار همیشگی خود یعنی ” خانه خود را هوشمندتر کنید” همواره در تلاش برای توسعه فناوری های اختصاصی تولیدات خود است. امروزه این شرکت دارای حق اختراع در کشورهای مختلف جهان است و از این بابت جوایز بین‌المللی متعددی را دریافت کرده است.

مهندسان و طراحان کمپانی هوبات با ادغام فناوری های اینترنت اشیا و خانه هوشمند محصولات کاربردی و نوآورانه ای را به بازار عرضه کرده اند. این گجت های هوشمند به واسطه قابلیت های متعدد خود پروسه تمیز کردن محیط زندگی انسان ها را دوباره تعریف کرده اند.

برند هوبات – HOBOT شیائومی از مجموعه ای از متخصصان بااستعداد در زمینه تحقیق و توسعه، تولید، فروش و بازاریابی تشکیل شده است. این شرکت بر استراتژی رشد متمرکز بوده و به دنبال تعامل بلندمدت با مشتریان خود هستند.