دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

کمپانی آی می لب – imilab در آوریل 2014 تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شانگهای چین، مرکز خدمات کلود در پکن و زنجیره تامین و مرکز تحویل تولیدات آن در هویژو واقع شده است. برند آی می لب شیائومی تنها یک شرکت متمرکز برای طراحی و تولید محصولات هوشمند خانگی نیست. بلکه هدف متخصصان این شرکت ایجاد خانه ای هوشمند مبتنی بر امنیت است، در واقع موسسان آیمیلب تغییر زندگی توسط تکنولوژی را به عنوان پیشه خود قرار داده اند.

کارکنان این کمپانی نیز به عنوان شهروندان یک جامعه زندگی کرده و محافظت از دارایی ها و اموال ارزشمند را درک می کنند.  تیم کارشناسان این مجموعه از مهندسین محصول، معماران و متخصصان فنی ارشد اینترنت، ارتباطات و صنعت اینترنت اشیاء تشکیل شده است.

این شرکت تلاش کرده است که با تحقیق گسترده در زمینه طراحی محصول و هوش مصنوعی دوربین های امنیتی با کیفیت و کاربردی را ارائه دهد. همچنین توسعه سخت افزاری و نرم افزاری و استفاده از برنامه های استخراج داده سیستم عامل خانه هوشمند از دیگر ویژگی های محصولات این کمپانی به شمار می رود.

کمپانی IMILAB با همکاری برند شیائومی دوربین های هوشمند بی سیم خود را تحت نام تجاری شیائومی آی می لب به بازار عرضه می کند. در نتیجه طراحان شرکت IMILAB دوربین های امنیتی خود را با کاربری آسان توسعه داده اند و همه ابزارهای مورد نیاز برای ایمن نگه داشتن عزیزان و مهمانان شما را عرضه کرده اند.

این دوربین ها با قابلیت های هوشمند خود تمام نیازهای امنیتی منزل یا محل کار شما را برآورده می سازند. لازم به ذکر است که محصولات برند آی می لب نیز مشابه سایر محصولات شیائومی با کمترین حاشیه سود ارائه می شود. بنابراین این دوربین ها مناسب ترین قیمت را در بازار دارند.