بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

جیمی – JIMMY در واقع نام تجاری شرکت KingClean Electric است که به بهبود و ایجاد زندگی سالم با کیفیت بالا برای مردم در سراسر جهان می پردازد. این شرکت در سال 1994 میلادی تاسیس شد و مدت 26 سال در صنعت پاکسازی محیط های داخلی تمرکز داشت. برند جیمی- JIMMY از سال 2004 به مدت 18 سال به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان جاروبرقی در دنیا تبدیل شد. اما امروزه این شرکت محصولات دیگری همچون کارواش هوشمند شیائومی مدل Jimmy JW31 را نیز تولید و روانه بازار کرده است.

این کمپانی به عنوان یک برند معتبر در صنعت نظافت محیط های داخلی همواره در جهت ایجاد ارزش برای مشتریان خانگی تلاش کرده است. به طوری که این برند تا سال 2021 سالانه 10 میلیون دستگاه جاروبرقی و 4 میلیون قطعه لوازم خانگی و آشپزخانه دیگر را با موفقیت در بیش از 100 کشور دنیا به فروش رسانده است.

جیمی به منظور پیشی گرفتن از رقبای خود با بهره مندی از بیش از 800 مهندس تحقیق و توسعه، همیشه به رشد و توسعه فناوری اهمیت داده است. موتورهای دیجیتال بدون برس با سرعت بالا، فن های سانتریفیوژ، فناوری های پیشرفته تمیز کردن و سیستم های فیلتراسیون کارآمد برخی از قابلیت های محصولات برند جیمی- JIMMY شیائومی هستند. همچنین تکنولوژی های کاهش نویز در تجهیزاتی همچون جاروبرقی ها و کارواش های این کمپانی تجربه ای متمایز را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده و رقابت پذیری محصولات را افزایش می دهند.

این شرکت به عنوان تولیدکننده لوازم خانگی هوشمند، اولین اولویت خود در طراحی محصولاتش را سازگاری با محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی قرار داده است. کارشناسان جیمی هر ساله برای تهیه مواد اولیه مورد نیاز خود و همچنین بهبود استفاده از مواد خام برنامه ریزی های دقیقی را انجام می دهند. در واقع می توان گفت که JIMMY به تولید محصولات سبز با هزینه برق کمتر و لوازم جانبی کمتر برای افرادی با سبک زندگی مدرن و محیط زیست سالم مشغول است.