بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

جوردن و جودی انسان های واقعی هستند! جردن فردی است که به دنیای طراحی علاقه زیادی دارد. جودی نیز فردی روشنفکر است که به دنبال کارکردهای عملی هنر است. این زوج خوشبخت با الهام از تعطیلات، برندی را ایجاد کرده اند که زیبایی، نوآوری و سلیقه را با به طور موثر یکدیگر تلفیق کرده اند.  هدف برند جوردن و جودی – Jordan & Judy ارائه یک عنصر هنری و در عین حال مقرون به صرفه به خانواده های مدرن است.

این دو نفر بر اساس توجه و احترام به سبک زندگی مدرن نیازهای انسان ها را با طراحی محصولات خلاقانه متعادل کرده اند. نتایج تلاش های آن ها اختراع وسایلی است که زندگی انسان ها را سرگرم کننده و راحت تر نموده و همچنین ارتباطات عاطفی را تقویت می کنند. تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که مشتریان این برند از تجربه بدست آورده در اثر استفاده از گجت های هوشمند J & J احساس رضایت و خوشحالی دارند. کارکنان فعال در این شرکت فردیت و سلیقه را در هنگام تولیدات خود در نظر می گیرند و دیدگاه های منحصر به فرد خود را نسبت به زندگی در آن ها اعمال می کند.

برند جوردن و جودی – Jordan & Judy شیائومی بیش از 20 طراح ارشد لوازم خانگی هوشمند و تیم طراحان انحصاری را در داخل و خارج از ایالات متحده به کار می گیرد. در واقع این شرکت از 6 کارخانه تشکیل شده است که هر یک از آن ها دارای تیمی از طراحان سازه حرفه ای هستند. این تیم های متخصص و باتجربه از استانداردهای پیشرفته تکنولوژی و استانداردهای سطح بالا برای تولید هر یک از گجت های هوشمند خود استفاده می کنند. در حقیقت این شرکت با داشتن یک چشم انداز وسیع بین المللی از تعداد زیادی کارشناس برای تولید محصولات اصیل، کاربردی و خاص بهره می برد.