بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند کیسلکت – Kieslect با تعدادی از ارائه دهندگان پیشرو فناوری بی سیم در جهان و چند شرکت منتخب دیگر همکاری کرده است. این شرکت از سال 2017 به واسطه خلاقیت و نبوغ مهندسان و طراحان خود چندین مدل مختلف ساعت هوشمند با کیفیت بالا و مد روز را وارد بازار نموده است.

مهندسان و طراحان این شرکت همواره بر خوش بینی، اصالت و روحیه خلاق تمرکز کرده اند. در واقع هر محصولی که برند کیسلکت می سازد، با هر سبک و سیاقی، برای همراه تمام لحظات زندگی انسان ها هستند. امروزه شرکت Kieslect بیش از 600 نفر را در سراسر جهان به کار گرفته است. همچنین این شرکت محصولات خود را در بالغ بر 5000 فروشگاه مختلف در بیش از 60 کشور جهان به فروش می رساند.

هدف این کمپانی آن است که دنیای جدید گجت های پوشیدنی را به دست گرفته و آن را رهبری کند. کیسلکت برای این منظور استراتژی های مختلفی را در جنبه های مختلف در پیش گرفته است:

  • مردم: این شرکت بهترین استعدادها را در سراسر جهان استخدام کرده است. همچنین این برند به همکاران خود پاداش های رقابتی، مزایای سخاوتمندانه، فرصت های رشد شغلی و یک محیط کاری سرگرم کننده را ارائه نموده است. این اقدامات کارکنان شعبات مختلف را به مشارکت بلند مدت تشویق خواهد کرد؛
  • محصولات: برند کیسلکت – Kieslect شیائومی محصولاتی را با امکانات ضروری، فناوری های پیشرفته، قابلیت های متعدد و سهولت استفاده عرضه کرده است. این ویژگی ها تفاوت های قابل توجهی را بین ساعت های هوشمند این برند با تولیدات رقبا به وجود آورده است؛
  • فعالیت ها: شرکت کیسلکت از یک مدل تجاری یکپارچه با طراحی استراتژیک، تولید، توزیع، فروش و مراکز پشتیبانی در سراسر جهان بهره می برد. این اقدامات ارزش محصولات این برند را برای مشتریان به حداکثر رسانده است.