دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

امروزه بسیاری از انسان ها با مشکل کمبود جا مواجه هستند. به همین دلیل این افراد از هرگونه لوازم چند کاره برای تسهیل در انجام امور مختلف استقبال می کنند. برای مثال شرکت های گوناگونی از جمله برند لاو اکستند – LOVExtend در زمینه تولید شارژرهای همراه چند کاره تبحر دارند.

یکی از بهترین و کارآمدترین محصولات این شرکت پاوربانک چندکاره شیائومی LOVExtend LP-100 است. به طور کلی پاور بانک های این کمپانی به باتری هایی قدرتمند با ظرفیت بالا مجهز هستند. از این رو محصولات این برند گزینه ای مناسب برای شارژ انواع گجت های هوشمند از جمله ساعت، هندزفری بلوتوثی، دستبند سلامتی و حتی کتابخوان های الکترونیک هستند. وقتی درباره شارژرهای همراه برند لاو اکستند صحبت می کنیم، نباید قابلیت تامین روشنایی فوق العاده آن ها را نادیده بگیریم.

این پاوربانک های چند کاره بسیار کوچک به عنوان یک منبع روشنایی گام مثبتی در جهت کاهش باتری تلفن های همراه هوشمند برداشته اند. در واقع با استفاده از چراغ قوه شارژرهای تولید شده توسط برند لاو اکستند – LOVExtend  شیائومی دیگر نیازی به منبع نوری موبایل خود نخواهید داشت.

کلیه پاور بانک های برند شیائومی لاواکستند دارای دستگیره ای هستند که حمل کیسه های پلاستیکی سنگین را برای شما آسان می کنند. کمپانی سازنده این ویژگی را به ویژه آسایش بیشتر سالمندان در تولیدات خود تدارک دیده است. این قابلیت ها باعث می شود که پاور بانک های لاو اکستند ابزاری کارآمد در هر موقعیتی محسوب گردند.