فیلتر محصولات Showing 1 - 3 of 3 results

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

یکی دیگر از شرکت هایی که در لیست زنجیره تامین کمپانی شیائومی قرار دارد، برند مارس ورکر Marsworker نام دارد. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و ابزارآلات صنعتی مانند دریل پیچ گوشتی فعالیت می کند.

لوازم کاربردی ارائه شده توسط این برند برای باز و بسته کردن انواع پیچ  بسیار کاربردی هستند. همچنین این وسایل گزینه ای مناسب برای سوراخ کاری روی مصالح ساختمانی مختلف مانند بتن، سرامیک و آجر هستند. در واقع این پیچ گوشتی های شارژی علیرغم عملکرد مشابه پیچ گوشتی های معمولی اما تفاوت های اساسی با آن ها دارند.

یکی از ویژگی های اصلی این تجهیزات پر قدرت الکتریکی سرعت بخشیدن به عملیات و تنوع سری های آن ها است. بنابراین خرید محصولاتی از برند مارس ورکر Marsworker شیائومی انتخابی عالی برای تعمیرکاران لوازم خانگی، تلفن همراه و سایر وسایل الکتریکی به شمار می رود.

مکانیزم های بکار رفته در محصولات این کمپانی بسیار امن هستند. بنابراین در صورت افزایش ناگهانی جریان برق و دما در حین کار با این تجهیزات برقی، دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود. همچنین اگر این ابزارآلات به شارژ متصل باشند، امکان کار با آن ها وجود ندارد. این ویژگی ها باعث می گردد که شما در هنگام کار با این وسایل ایمنی کامل داشته باشید.