بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند میبرو Mibro یک شرکت فناوری اطلاعات است که در سال 2015 در شانگهای چین تاسیس شد. این کمپانی به عنوان یکی از شرکت های تکنولوژی پیشرو در صنعت ساعت های هوشمند به شمار می رود. مهندسان و طراحان این برند از همان اولین روزهای تاسیس شرکت مصمم بوده اند که حرفه ای ترین و بهترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه دهند.

دفتر مرکزی این برند به همراه R&D و مرکز فروش و بازاریابی داخلی در شانگهای واقع شده اند که یکی از پرهیاهوترین و بین المللی ترین شهرهای جهان است. در برند میبرو Mibro شیائومی بیش از 200 مهندس برتر تحقیق و توسعه روی بهبود پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا در گجت های پوشیدنی هوشمند تمرکز کرده اند.

مرکز فروش و بازاریابی جهانی این شرکت نیز در شهر شنژن چین قرار دارد، شهری که مملو از ایده های خلاقانه و نوآورانه است. در این شهر تمام منابع زنجیره تامین برای تضمین چشم انداز موفق آینده و ظرفیت تولید کارآمد بالا فراهم شده است. طراحان این برند با توسعه سریع فناوری های گوناگون ظرفیت بالقوه خود را به سرمایه گذارانشان مانند شیائومی، NGP Capital و Morningside Capital نشان می دهند. آن ها بدین ترتیب توانسته اند که اعتماد سرمایه گذاران خود را جلب کنند.

امروزه این شرکت با تلاش پیوسته در زمینه تولید محصولات برجسته دو برند مشهور جهانی به نام های Mibro و Xunkids را به وجود آورده است که در صنعت بسیار پیشرو هستند. بنابراین کمپانی میبرو با افتخار توانسته است که به بیش از 1800 شهر و بیش از 20 میلیون مشتری جهانی خدمات ارائه دهد.