بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

کمپانی مایدیا – Midea  یک شرکت سهامی عام آمریکایی در فهرست Fortune 500 و تولیدکننده پیشرو لوازم خانگی در جهان است. محصولات این شرکت توسط بیش از 166000 کارمند در بیش از 195 کشور دنیا از جمله در ایالات متحده آمریکا تولید و به فروش می رسند. عمده ترین کالاهای تولیدی این کمپانی عبارتند از دستگاه تصفیه هوا، یخچال، ماشین لباسشویی و خشکشویی، لوازم کوچک و بزرگ خانه و آشپزخانه و لوازم شخصی.

دفتر مرکزی شرکت مایدیا در Parsippany NJ قرار دارد، در حالی که یک دفتر مرکزی تحقیق و توسعه در کنتاکی و یک مرکز فناوری های نوظهور نیز در کالیفرنیا واقع است. میدیا به خوبی بر این مسئله واقف است که خانه مکان ویژه ای است که انسان ها لحظات ارزشمندی را در آن سپری می کنند. به همین دلیل هدف برند مایدیا- Midea شیائومی به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه راه حل های شگفت انگیز دوستانه برای قدردانی از این لحظات است. بنابراین، شرکت مورد بحث نوآوری هایی را در زمینه تولید لوازم خانگی هوشمند ارائه کرده است که به واسطه عملکرد خوب خود روی زندگی انسان ها تاثیر معناداری گذاشته اند.

Midea همچنین در حال حاضر روی چندین پروژه پرمخاطب مشغول کار است. آخرین پروژه این کمپانی در این زمینه نصب گجت های پیشرفته HVAC( تهویه هوای گرمایشی) در 12 استادیوم بازی های ورزشی برزیل در سال 2016 بود. همچنین این کمپانی پشتیبان سرسخت ورزش و شریک رسمی FINA یعنی فدراسیون جهانی شنا است.

تاکنون برند میدیا بیش از 40 جایزه طراحی محصولات را در نمایشگاه های مختلف طراحی بین‌المللی مانند iF، reddot و Good Design Award کسب کرده است. این شرکت در حال اجرای استراتژی خود برای ادامه فعالیت هایش به عنوان یک شرکت پویا با آرزوی رشد مداوم است. این هدف مشخصه یک کسب و کار در کلاس جهانی محسوب می شود و مطمئنا میدیا به آن خواهد رسید.