بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند ام آی آی آی دبلیو MIIIW در دسامبر سال 2015 به عنوان یکی از شرکت های تحت زنجیره اکوسیستم شیائومی شروع به فعالیت کرد. دفتر مرکزی این کمپانی در پکن قرار دارد و شعبه ای از آن در شنژن مشغول به کار است. شرکت تکنولوژی MIIIW به صورت متمرکز در زمینه طراحی و تولید لوازم کامپیوتر و وسایل جانبی آن فعالیت دارد. برخی از محصولات این شرکت عبارتند از:

  • ست ماوس و کیبورد بی سیم؛
  • سنسور رطوبت و دما LCD دار؛
  • لامپ گیره ای صفحه نمایش؛
  • جا کارتی؛
  • هندزفری وایرلس.

البته این شرکت برخی از تجهیزات جانبی کامپیوتر را به طور مستقل توسعه و تولید کرده و به طور گسترده در بازار شناخته شده است. در عین حال برند ام آی آی آی دبلیو MIIIW شیائومی به پیشرفت خود ادامه می دهد و محصولات بیشتر و بهتری را در زمینه های مختلف زندگی و اداری تولید می کند.

در کل برند ام آی آی آی دبلیو متعهد به بهبود ارتباط بین افراد و همچنین افراد با اشیاء به منظور ارتقاء مداوم سطح کیفی زندگی انسان ها است. در واقع طراحی محصولاتی کاربردی و با کیفیت به انسان ها اجازه می دهد که با دنیای دیجیتال ارتباط بهتری برقرار سازند.

کمپانی MIIIW با تلاش در جهت دستیابی به اهداف ذکر شده موفق به دریافت 8 جایزه بین‌المللی طراحی شده است. از جمله این جوایز می توان به جایزه Red Dot Design، جایزه طراحی iF و جایزه Good Design اشاره کرد. بنابراین این برند به واسطه کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد محصولات خود توانسته در مدت کوتاهی جایگاه مناسبی را در بازارهای جهانی پیدا کند.