بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند ناین بات – Ninebot یک شرکت خصوصی است که دفتر مرکزی آن در پکن چین قرار دارد. این برند رسما در سال 2012 توسط گروهی از مهندسان رباتیک که علاقه مند به توسعه فناوری های مدرن و استفاده از هوش مصنوعی بودند، تاسیس شد. این افراد در سال 2009 در سمینار ربات چین، کره و ژاپن طرح های خود را برای اولین بار در مورد هواپیماهای بدون سرنشین ارائه دادند.
شعار همیشگی این برند آن است که متفاوت بیندیشید و به طور پایدار نوآوری کنید. بر اساس همین شعار این شرکت در سال 2011 یک ربات جدید حمل و نقل شخصی را تولید و روانه بازار کرد که این محصول اکنون در 30 کشور جهان به فروش می رسد.
کمپانی ناین بات در سال 2015 شرکت Segway که دفتر مرکزی آن در بدفورد نیوهمپشایر واقع است را خریداری کرد. تمرکز این شرکت های ترکیبی بر تحقیق و توسعه، طراحی، ساخت، توزیع و فروش وسایل حمل و نقل کوتاه برد است. هدف نهایی این برند تکامل محصولات خود برای تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو و در زمینه تولید گجت های هوشمند سیار در جهان است.
این برند در آسیا و اروپا به خوبی شناخته شده است، به طوری که شیائومی یکی از بزرگترین سرمایه گذاران آن است. برند ناین بات – Ninebot شیائومی دارای یک شبکه توزیع بین المللی با بیش از 250 مرکز خرده فروشی در 80 کشور جهان است. این شرکت دارای مراکز استراتژیک در ایالات متحده، هلند، پکن و همچنین مراکز تولیدی در آمریکا و چین است.
شرکت های Segway و Ninebot همچنین توجه زیادی را به نحوه اتصال گجت های هوشمند به تلفن های همراه معطوف کرده است. این برند برای این منظور فناوری های موجود مانند تعامل صوتی و تشخیص چهره را با محصولات رباتیک خود ادغام می کند. در واقع محصولات این کمپانی بسیار تعاملی هستند و سبک زندگی هوشمندانه ای را برای انسان ها به ارمغان می آورند.
مشتریان در سراسر جهان ناین بات را تنها به عنوان برندی برای تولید وسایل نقلیه در نظر نمی گیرند، بلکه آن ها محصولات این برند را به عنوان راهکارهایی برای زندگی خلاقانه به حساب می آورند. گجت های هوشمند مخصوص حمل و نقل این برند نه تنها نیازهای زندگی را برآورده می سازند، بلکه عواملی موثر در حفاظت از محیط زیست هستند.