خانه/اُکلین - Oclean

سلام

نمایش محصولات موجود

دسته‌بندی محصولات

شرکت های سازنده

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

 • مسواک برقی هوشمند شیائومی Xiaomi Oclean X Pro راهنمای مسواک برقی هوشمند شیائومی Xiaomi Oclean X Pro

 • مسواک برقی شیائومی Oclean One بررسی قابلیت های مسواک برقی شیائومی اُکلین Oclean One

  ناموجود

 • مسواک برقی هوشمند شیائومی Xiaomi Oclean X راهنمای مسواک برقی هوشمند شیائومی Xiaomi Oclean X

  ناموجود

 • مسواک برقی هوشمند شیائومی Xiaomi Oclean X Pro مسواک برقی هوشمند شیائومی Xiaomi Oclean X Pro

  • ارسال فوری

  • ارسال فوری

  ناموجود

  • ارسال فوری

  ناموجود

  • ارسال فوری

درباره محصولات برند اُکلین – Oclean شیائومی

لبخند شما اطلاعات زیادی در مورد شما در اختیار دیگران قرار می دهد. در واقع داشتن یک لبخند زیبا تنها زبان جهانی واقعی است که همه مردم با یکدیگر به اشتراک می گذارند و با آن با همدیگر صحبت می کنند. این زبان مشترک زبان شادی، عشق و دوستی است.مسواک برقی دقیقا همان وسیله ای است که برای داشتن لبخندی مطمئن و نفسی تازه به آن احتیاج دارید.

برند اُکلین – Oclean به منظور ارائه فناوری هوشمند به مردم برای استفاده حداکثری از لبخندی زیبا در شهر شنژن یوندینگ تاسیس شد. این شرکت که زیر مجموعه ای از کمپانی شیائومی است، با تولید محصولات حوزه سلامت دهان و دندان با تکنولوژی هوش مصنوعی ، دنیایی از فرصت ها را به سوی شما می گشاید.

قابلیت نظارت بر برنامه نظافت دندان ها در مسواک های برند اُکلین شیائومی به صورت مستقیم و لحظه ای باعث شده است که بدانید آیا در الگوی مسواک زدن شما چیزی اشتباه است یا خیر؟ همچنین استفاده از ژیروسکوپ های چند محوره و سطوح شستشوی مختلف در این تجهیزات تمیز کردن دندان هایتان را به نحو احسن انجام می دهد.

مسواک های برقی هوشمند این برند به همراه موتور قدرتمند آن ها تمام نقاط دندان را پوشش می دهند. از این رو با استفاده از این محصولات شیائومی می توانید دندان های خود را عاری از هر گونه آلودگی و جرم سازید. همچنین امکان تنظیم و مدیریت برنامه های شستشو مختلف این مسواک ها با استفاده از اپلیکیشن نصب شده روی تلفن های همراه نیز وجود دارد.

محصولات ارائه شده توسط برند اُکلین – Oclean شیائومی توانسته اند که با موفقیت فیلترهای کنترل کیفیت مختلفی مانند FCC، CE و FDA را پشت سر بگذارند. بنابراین شما با خیال راحت می توانید از این وسایل محافظ سلامت دهان و دندان استفاده کنید.