خانه/کیو سی وای - QCY

سلام

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

بسیاری از افراد تصور می کنند که برند کیو سی وای QCY زیر مجموعه کمپانی شیائومی است، اما این تصور اشتباه است! این شایعه به دلیل همکاری کیو سی وای با شیائومی در تولید Redmi Airdots بر سر زبان ها افتاد. با این وجود شرکت QCY در واقع به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت Hele Electronics فعالیت می کند.

این برند موفق در سال 2009 در یکی از استان های جنوبی چین به نام گوانگ دونگ تاسیس شد. در حقیقت برند کیو سی وای QCY یک برند مستقل است که برخی از محصولات شیائومی را نیز تولید می کند. همکاری با غول های بزرگی همچون سامسونگ و موتورولا در سال 2012 سکوی پرتابی برای این شرکت محسوب می شود. زیرا این همکاری باعث بهبود تکنولوژی و بهره گیری از آخرین پیشرفت های موجود در زمینه بلوتوث در تولیدات این برند گردید.

در واقع همکاری این کمپانی با شرکت های بزرگ بین المللی تضمین کننده کیفیت محصولات آن است. همچنین طراحی جوان پسند و ارگونومیک در کنار قیمت مقرون به صرفه محصولات برند QCY از دیگر دلایل محبوبیت آن ها به شمار می روند. به جرات می توان گفت که هدف طراحان و مهندسان این مجموعه راحت تر کردن زندگی انسان ها با کمک فناوری های جدید است.

کسب جایزه از بازار آنلاین T-Mall در سال 2013 و افزایش قابل توجه فروش محصولات کیو سی وای در چین و سایر کشورها نشان دهنده خط مشی درست این کمپانی است. به طوری که این برند در سال 2020 موفق به دریافت رتبه چهارم فروش هدفون های بلوتوثی TWS پس از اپل، سامسونگ و شیائومی شد.