فیلتر محصولات Showing the single result

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

شرکت کینگ پینگ – Qingping که در سال 2015 تاسیس شد، توانست حمایت و سرمایه گذاری شیائومی را به خود جلب کند. به طوری که این شرکت در سال 2016 به عضویت اکوسیستم زیست محیطی شیائومی درآمد. البته یک شرکت اینترنتی پیشرو در چین به نام Meituan نیز در سال 2019 سرمایه گذاری هایی را روی ایده ها و محصولات این کمپانی انجام داد.

برند کینگ پینگ – Qingping به تولید محصولات و خدمات محیطی مبتنی بر اینترنت اشیاء متعهد است. این شرکت همچنین راه حل های نظارت و کنترل هوشمند را برای مصرف کنندگان و مشتریان صنعتی ارائه می دهد. Qingping به توسعه نرم افزاری ابری و کلاینت عالی، مهندسی مکانیک و برق و قابلیت های مدیریت زنجیره تامین مجهز است. از این رو کمپانی کینگ پینگ توانسته است که مدرک Apple MFi را بدست آورد.

همچنین این برند عنوان افتخاری مرکز نوآوری طراحی پکن را دارد. لازم به ذکر است که 5 محصول این شرکت موفق به دریافت جایزه طراحی iF شده اند. در ضمن یکی از تولیدات برند کینگ پینگ- Qingping شیائومی برنده جایزه طراحی Red Dot شده است.

طی نظرسنجی های صورت گرفته توسط این موسسه، محصولات آن توانسته اند که 92 درصد رضایت مصرف کنندگان را جلب کرده و میانگین امتیاز 4.77 را کسب کرده اند. در حال حاضر این کمپانی محصولات متنوعی را در دسته خانه و آشپزخانه برای فروش دارد که شما می توانید آن ها را از فروشگاه اینترنتی می لندز خریداری کنید. تولیدات این کمپانی عمدتا شامل سنسورهای کیفیت هوای داخلی، دماسنج های داخلی، گیت وی های شبکه و ساعت های دیجیتال هستند.