بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند ریلمی – realme در واقع یک نام تجاری است که در زمینه تولید تلفن های هوشمند مبتنی بر اندروید فعالیت دارد. دفتر مرکزی این شرکت ارتباطات تلفن همراه در شهر شنژن چین قرار دارد که در 4 می سال 2018 توسط لی بینگ‌ژونگ (Li Bingzhong) تاسیس شد. البته امروزه این شرکت محصولات متعددی نیز در حوزه ساعت ها و دستبندهای هوشمند روانه بازار نموده است. متخصصانی که در این شرکت مشغول به کار هستند، آرزوی ریلمی را ارائه محصولاتی با تجربه برتر برای جوانان مطرح کرده اند، بنابراین ریلمی همواره متعهد بوده است که یک برند فناوری ترند باشد.

این برند اولین گوشی خود را با نام Realme 1 به بازار عرضه کرد. این محصول باعث شد که برند مذکور پس از شیائومی، سامسونگ و Vivo چهارمین برند بزرگ گوشی هوشمند در هند محسوب شود. این موفقیت انگیزه گسترش کار و ورود برند ریلمی – Realme شیائومی به بازار اروپا را به آن ها داد. به طوری که این کمپانی تا جولای 2019 موفق شد که سهم بزرگی از بازارهای چین، آسیای جنوبی، آسیای شرقی و اروپا را به خود اختصاص دهد.

کاربران کالای دیجیتال این برند تا آگوست 2019 از مرز 10 میلیون نفر نیز فراتر رفت. این در حالی است که این شرکت در سال 2020 به نقطه عطف فروش 50 میلیون گوشی هوشمند رسیده است. Realme به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در عرصه تولید تلفن های هوشمند و لوازم جانبی آن ها رقیب سرسختی در میان سایر برندهای گوشی های هوشمند است. در حال حاضر این برند محصولات خود را به 61 بازار در سراسر جهان صادر می کند.