سلام

بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

کمپانی بزرگ شیائومی با هدف طراحی و ساخت تلفن های همراه هوشمند با کیفیت و اقتصادی در سال 2010 شروع به فعالیت کرد. این شرکت پس از کسب موفقیت های بسیار در سال های اول فعالیت خود اولین تلفن همراه سری رِدمی – Redmi را در سال 2013 روانه بازار نمود. در واقع رِدمی – Redmi نیز یکی از کمپانی های زیر مجموعه شرکت شیائومی است.

این سری موبایل های برند رِدمی – Redmi رکورد فوق العاده ای را در سال 2015 به ثبت رساندند. به طوری که در مدت زمان 24 ساعت تعداد 2112010 نمونه از این این محصولات شیائومی در بازار به فروش رسیدند. البته این برند در سال 2019 با ارائه تکنولوژی های پیشرفته و تولید گوشی های همراه میان رده به یک برند جداگانه از شیائومی تبدیل شده است.

طی تحقیقات صورت گرفته از سوی وال استریت ژورنال این مدل از تلفن های همراه شیائومی توانسته اند که در سال 2014 حدود 4 درصد از سهم بازار چین را در اختیار بگیرند.

تلفن های همراه Redmi از رابط کاربری MIUI شیائومی در سیستم عامل های اندروید استفاده می کنند. انواع گوشی های موبایل این کمپانی به سه دسته رِدمی – Redmi سطح پایه، سری Redmi Note سطح میان رده و سری Redmi K سطح رده بالا تقسیم می شوند.

مهمترین تفاوت تلفن های همراه ردمی نسبت به سایر گوشی های هوشمند شیائومی استفاده از قطعات ارزان تر در ساخت آن ها است. در نتیجه قیمت محصولات این کمپانی نیز پایین تر از سایر نمونه ها است، البته این مسئله به معنای افت کیفیت این سری از گوشی ها نیست.