بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

امروزه کمپانی بزرگ شیائومی با همکاری برند ریپرو – Reepro  در زمینه تولید انواع لوازم برقی شخصی مانند سشوار و لیزر موهای زائد فعالیت دارد. این کمپانی با تولید محصولاتی با طراحی با کیفیت و مقرون به صرفه افراد بسیاری را تحت تاثیر قرار داده است. همچنین قابلیت های بکار رفته در این لوازم خانگی هوشمند شیائومی در کمترین نمونه ای در بازار مشاهده می شود.

بسیاری از برندهای دیگر با استفاده از واژه های فریبنده اقدام به جذب مشتری می کنند. این در حالی است که اغلب سشوارهای موجود در بازار از فناوری سرامیکی برای حالت دهی یا خشک کردن موها استفاده می نمایند. این قابلیت گاهی اوقات باعث آسیب رساندن به بافت مو می شود. خوشبختانه سشوارهای برند ریپرو – Reepro شیائومی به فناوری تولید یون مجهز هستند که با اکثر موها سازگاری دارند. استفاده از این سشوارها علاوه بر تسریع روند خشک شدن موها به آن ها آسیبی وارد نکرده و باعث وز شدن آن ها نیز نمی شوند.

مدل های مختلف دستگاه لیزر موهای زائد کمپانی Reepro نیز از کیفیت بالایی بهره می برند. همچنین این لوازم الکتریکی با بهره مندی از فناوری IPL به صورت موثر موهای زائد شما را برطرف می سازند. این فناوری 25 سال است که در این زمینه بکار می رود، بنابراین نیازی نیست که بابت عوارض جانبی یا سوختگی ناشی از استفاده از لیزر روی پوست خود نگران باشید. از این رو شما می توانید با خیالی آسوده در منزل از شر موهای زائد خلاص شده و از داشتن پوستی بدون مو، نرم و لطیف لذت ببرید.