بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند روبوراک Roborock به عنوان یکی از زیر مجموعه های شیائومی در سال 2014 تاسیس شده است. سپس این شرکت با جلب اعتماد کمپانی شیائومی همکاری خود را با این شرکت آغاز کرد. اولین محصول روبوراک به نام جاروبرقی رباتیک Mi Home در سپتامبر 2016 به بازار عرضه شد که یکی از پرفروش ترین پاک کننده های رباتیک در چین بود.

این کمپانی در زمینه تحقیق، توسعه و تولید محصولات آسان کننده زندگی انسان ها تخصص دارد. در واقع شرکت Roborock طیف وسیعی از جاروبرقی های رباتی و جاروبرقی های بی سیم را طراحی می کند که افراد بتوانند زمان بیشتری را به انجام سایر کارهای مورد علاقه خود اختصاص دهند.

دفتر مرکزی برند روبوراک Roborock شیائومی در پکن قرار دارد. همچنین این شرکت دفاتر تحقیق و توسعه خود را در شانگهای و شنژن احداث کرده است. در این کمپانی مهندسان، طراحان، دانشمندان و کارشناسان با تجربه ای از سراسر دنیا با یکدیگر همکاری می کنند. روبوراک توانسته است که با گرد هم آوری این افراد با استعداد و خلاق پیشرفته ترین فناوری ها را در لوازم خانگی هوشمند خود بکار برد. از این رو محصولات این شرکت جزو هوشمندترین و کاربردی ترین محصولات موجود در بازار هستند.

در مدل های مختلف جارو رباتیک شیائومی علاوه بر جمع آوری انواع زباله امکان تی کشیدن سطوح مختلف نیز فراهم شده است. همچنین سیستم نقشه برداری چند سطحی ارائه شده در این محصولات امکان نظافت موثر هر سطحی از خانه را فراهم می سازد. در واقع به جرات می توان گفت که در Roborock نوآوری هر روز ادامه دارد.