سلام

بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

کمپانی شیائومی یک سازنده تلفن همراه مشهور در جهان است، اما این برند به خاطر انبوهی از محصولات غیر موبایلی تحت نام تجاری Mijia و Mi Ecosystem نیز خود شناخته شده است. برای مثال برند سیشر Scishare به عنوان یکی از زیر برندهای شیائومی یک شرکت مبتنی بر تکنولوژی محسوب می شود. این شرکت بر تحقیق در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های اسپرسوساز، قهوه ساز، دمنوش ساز و محصولات هوشمند اینترنت اشیاء تمرکز دارد.

دفتر مرکزی این برند در ژجیانگ چین قرار دارد و طراحان و مهندسان متخصص و با تجربه ای از سراسر جهان در این مرکز مشغول هستند. قدرت عملکرد نوشیدنی سازهای برند سیشر Scishare شیائومی بقدری است که با تامین فشار پمپ مناسب نوشیدنی هایی با عطر و طعم دلپذیر را برای شما آماده می کنند.

امروزه ماشین های قهوه ساز سیشر جزو پرفروش ترین دستگاه های قهوه ساز در بازار ایران و سایر کشورها به شمار می روند. به طوری که مدل های مختلف نوشیدنی ساز این برند در بین کافه داران حرفه ای و علاقه مندان دو آتشه قهوه بسیار پرطرفدار است. چرا که این دستگاه های هوشمند قابل برنامه ریزی برای تولید انواع قهوه و نوشیدنی هستند . بنابراین شیائومی سعی کرده است که علاوه بر دعوت کردن شما به چشیدن طعم تکنولوژی به شما تجربه به نوشیدن یک فنجان قهوه یا دمنوش بی نظیر را هدیه می دهد.

لازم به ذکر است که این لوازم خانگی برقی هوشمند از مواد اولیه با بهترین کیفیت ساخته شده اند و تمام آن ها همراه با گارانتی ضمانت و خدمات پس از فروش عرضه می شوند.