فیلتر محصولات Showing 1 - 2 of 2 results

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

برند سوکاس – Soocas یک برند جدید در اکوسیستم شیائومی است که در حوزه سلامت و زیبایی فعالیت دارد. این شرکت در جولای سال 2015 توسط ایوان منگ (Even Meng) در شهری به نام شنژن در کشور چین راه اندازی شد. این کمپانی خود را به عنوان یک برند مطرح در زمینه مراقبت های شخصی معرفی کرده است. اولین محصول این برند مسواک برقی Soocas X3 است که در سال 2016 عرضه شد.

مهندسان و طراحان این کمپانی قصد دارند که جنبه های زیبایی شناسی را با کاربردی بودن در حوزه مراقبت های بهداشتی لوازم جانبی شخصی ترکیب کنند. این شرکت در سال 2018 به سه خط تولید مراقبت از دهان و دندان، نظافت مردانه و مراقبت از مو تقسیم شد. در واقع امروزه تولیدات اصلی برند سوکاس – Soocas شیائومی شامل محصولات الکترونیکی مانند مسواک های برقی، نخ دندان برقی، سشوار و محصولات مربوط به نظافت مردان همچون ریش تراش هستند.

محصولات سوکاس به دلیل طراحی زیبای خود منحصر به فرد هستند و هویت محصولی مدرن، نوآورانه و مطابق مد روز را ایجاد می کنند. این شرکت دارای 220 فناوری نوین است و محصولاتش جوایز بین المللی بسیاری را کسب کرده اند. برخی از این جوایز عبارتند از جایزه آلمانی Braun، جایزه طراحی آلمانی iF، جایزه Good Design ژاپن و جایزه Red Dot آلمان را به دست آورده اند. گجت های هوشمند این برند از اصول طراحی زیر پیروی می کنند:

  • هوشمندی: دستگاه های مراقبت شخصی مدرن و هوشمند که به فردیت کاربر احترام گذاشته و نیازهای شما را درک می کنند. این محصولات به شما کمک می نمایند که از زمان مراقبت شخصی سازی شده خود لذت ببرید؛
  • زیبایی: ظرافت دیگر تنها نمایش ظاهر نیست، بلکه توجه به زیبایی نشان دهنده سرزندگی سالم و خلق و خوی زیبایی شنایی است؛
  • متمایز بودن: توجه به افزونگی ها و قابلیت های متمایز نه تنها برای یک محصول رضایت بخش است، بلکه برای پیگیری اصول زیبایی شناختی نیز ضروری است.