دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

دسته‌بندی محصولات

فیلتر کن

برند واکینگ پد Walkingpad یکی از شرکای تجاری کمپانی شیائومی است که در زمینه ساخت تجهیزات ورزشی مانند انواع دستگاه های تردمیل فعالیت می کند. این شرکت نرم افزاری و سخت افزاری هوشمند تناسب اندام کار خود را از سال 2015 شروع کرد.

هنگامی که اولین نمونه از محصولات این برند به بازار آمد، بسیاری از افراد عاشق ورزش کردن و سبک زندگی سالم در سراسر جهان از آن حمایت کردند. به طور هدف طراحان و مهندسان فعال در این کمپانی آن است که افراد در یک فضای کوچک نیز از طریق ورزش کردن با وسیله ای سبک و مینیمال، سلامت خود را بهبود ببخشند. بنابراین با تجهیزات ورزشی این برند از شیوه زندگی بی تحرک رهایی می یابید.

محصول جدید برند واکینگ پد Walkingpad شیائومی توسط کینگ اسمیت اختراع شد. این دستگاه به عنوان مدلی است که از طریق پلتفرم Mi Crowdfunding کار می کند. همچنین الگوریتم های هوش مصنوعی پیشرفته نیز در طراحی و ساخت این تجهیزات ورزشی بکار رفته است. در واقع این نمونه یک محصول جدید انقلابی با فناوری های متعدد است که آن را به یک وسیله منحصر به فرد تبدیل کرده است.

بدنه این تردمیل ها به راحتی تا 180 درجه جمع می شوند و همراه با قابلیت کنترل سرعت هوشمند از ایده ورزش سبک و سبک زندگی سالم پشتیبانی می کنند. بدین ترتیب شما می توانید با پیاده روی در خانه از یک زندگی با کیفیت بالا لذت ببرید.

واکینگ پدهای این کمپانی بهترین جوایز طراحی را به دلیل استفاده از فاکتورهای زیبایی شناختی و رعایت جزئیات دقیق محصول دریافت کرده اند. همچنین این جوایز به علت ساخت پیشرفته و فناوری نوآورانه تاشو و همچنین عملکرد هوشمند و کاربرپسند این تجهیزات به این برند اعطا شده است.

برای مثال این شرکت موفق به دریافت جایزه طراحی iF در سال 2019 شد. همچنین برند Walkingpad جایزه Good Design Award را نیز در سال 2020 برد. جایزه Red Dot Design نیز برای دو سال مختلف در سال های 2019 و 2022 از آن این شرکت موفق گردید.