بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

برند وانبو Wanbo شرکتی مستقر در شنژن چین است که در سال 2016 شروع به فعالیت کرد.  این شرکت به دلیل بکارگیری فناوری های پیشرفته و تیم متخصص در زمینه تحقیق و توسعه، طراحی و تولید پروژکتورهای DLP و تک  LCD تبحر دارد.

این برند مطرح به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو، اولین پروژکتور قابل حمل سینمای خانگی را با استفاده از فناوری نوری DLP و مجهز به سیستم هوشمند اندروید طراحی و روانه بازار کرد. همچنین این شرکت با سنت شکنی در ساختار ویدیو پروژکتورهای معمولی اولین پروژکتور خانه هوشمند کیفی شکل S5 را با طراحی دسته دار تولید نموده است. این محصول تازه وارد دنیای دیجیتال را وارد عصر جدیدی از ویدیو پروژکتورهای هوشمند کرده است.

به طور کلی خط مشی و هدف وانبو تولید قابل اعتمادترین محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت است. بدین ترتیب این شرکت همواره در تلاش است که با ارائه اجناس با کیفیت و قیمت مناسب نیازهای مشتریان را برآورده سازد و حتی فراتر از آن رود. مهندسان وانبو مصمم هستند که تجربه صوتی و تصویری کاربران را بهبود بخشند. این تعهد پس از سال‌ها فعالیت، Wanbo را به برندی معتبر در میان مشتریان تبدیل کرده است.

همچنین پروژکتورهای قابل حمل وانبو به واسطه بهره مندی از نرم افزار اندروید 9.0 می توانند محتوای رسانه هایی همچون YouTube، Hotstar، Netflix و سایر موارد را به صورت آنلاین نمایش دهند. در حال حاضر برند وانبو Wanbo شیائومی بیش از 100 حق ثبت اختراع و جوایز طراحی متعدد را بدست آورده است. از این رو محصولات این شرکت مورد اعتماد میلیون ها خانواده در سراسر جهان است.