بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

یی لایت – Yeelight یکی از موفق ترین برندهای زیرمجموعه شیائومی به حساب می آید. این شرکت یکی از بهترین برندهای فعال در صنعت چراغ های هوشمند و تزئینی در جهان است.این برند با تحقیق گسترده در زمینه تعامل هوشمند، طراحی صنعتی و لوازم روشنایی موفق به تولید محصولات کاربردی و مفیدی شده است.

برند یی لایت – Yeelight فعالیت خود را در سال 2012 در چین با کمک شرکت سرمایه گذاری HAX Accelerator آغاز کرد و بعدها به شیائومی پیوست. محصولات این کمپانی به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب از همان سال های ابتدایی نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده اند. امروزه لوازم روشنایی این شرکت به بیش از 100 کشور جهان صادر می شود.

یی لایت – Yeelight تمام سعی خود را کرده است که افراد بیشتری از انواع لوازم برقی هوشمند شیائومی لذت ببرند. طراحان این مجموعه با تلاش شبانه روزی تمام تلاش خود را به کار بسته اند که فناوری پیشرفته، طراحی های متمایز و تجهیزات روشنایی حرفه ای را تولید کنند.

در سال 2017 محصولات برند یی لایت جایزه های گوناگونی مانند Reddot Award، iF Design و Good Design Award را کسب کرده است. همچنین در این سال اولین دستیار صوتی یی لایت ارائه شد که منجر به افزایش فروش محصولات به بیش از 4.5 میلیون قطعه شد.

کلیه تولیدات این شرکت نیز علاوه بر داشتن گواهینامه RCM، UL، CB، CE و TISI دارای تاییدیه محافظت از سلامت چشم هستند. همچنین محصولات این شرکت به دلیل وجود حسگرهای هوشمند به صورت خودکار خاموش و روشن شده و از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه مدیریت می شوند.