بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

کمپانی ایی تکنولوژی – YI Technology در سال 2014 با تاسیس دفتر مرکزی خود در شانگهای چین شروع به کار کرد. این برند تجاری در سال 2018 همکاری خود را با گوگل آغاز نمود. سپس YI Technology در 7 نوامبر 2018 برند زیر مجموعه خود به نام کامی – Kami را به وجود آورد و دوربین داخلی کامی را به بازار عرضه کرد.

البته این برند در اکتبر  2016 از کمپانی شیائومی جدا شد، اما این شرکت سهم بزرگی در تکنولوژی Yi دارد. این شرکت طیف گسترده ای از دوربین های فضای داخلی و خارجی را به بیش از 186 کشور جهان ارسال می کند. همچنین برند وای آی تا کنون جوایز زیادی از جمله جایزه Red Dot 2017 را برای طراحی محصول دریافت کرده است. جایزه DISTREE EMEA Smart Tech Diamond 2018 نیز یکی دیگر از این جوایز است.

امروزه برند YI شیائومی سعی دارد که ایمنی بیشتر را به کاربران خود در سراسر جهان ارائه دهد. برای دستیابی به این هدف این کمپانی از سخت افزارها و نرم افزارهای پیشرفته ای برای تولید محصولات خود استفاده کرده است. تیم طراحی YI مدعی هستند که با عرضه فناوری های در دسترس و مقرون به صرفه در خط مقدم خلاقیت و نوآوری قرار دارند.

در حقیقت  برند ایی تکنولوژی – YI Technology در تولید مدل های مختلف دوربین نظارتی شیائومی از تکنولوژی های نوین و تصویرسازی های هوشمند بهره برده است. همچنین محصولات این شرکت همگی با تکیه بر قابلیت های رمزنگاری پیشرفته از اطلاعات مشتریان خود به صورت کاملا ایمن محافظت می کنند. این فناوری های رمزنگاری در صنعت بانکداری نیز استفاده می شوند. سرورهای بکار رفته در این دوربین ها نیز لایه های امنیتی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند.

دوربین های مداربسته ایی تکنولوژی – YI Technology برای کاهش هشدارهای نادرست از جدیدترین الگوریتم های هوش مصنوعی استفاده می کنند. در ضمن دقت این دستگاه ها بقدری زیاد است که با شناسایی درست حرکات به سرعت اعلانی را به تلفن همراه هوشمند شما می فرستند. بنابراین همواره از اتفاقات پیرامون محل زندگی خود با خبر هستید.