سلام

بر اساس سازنده (برند)

دسته‌بندی محصولات

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

فیلتر کن

هنگامی که درباره زمینه کاری برند یونمای Yunmai بحث می کنیم، باید در مورد ماموریت و چشم انداز این سازمان نیز صحبت به میان آوریم. مهندسان و طراحان مشغول به کار در این کمپانی سه ویژگی برتر را در محصولات خود مد نظر قرار داده اند که این سه موجب تمایز آن ها نسبت به نمونه های برندهای مشابه شده است. به طور کلی در لوازم تولید شده توسط این برند شاهد سه ویژگی زیر هستیم:

  • عملکرد برتر؛
  • قیمت مقرون به صرفه؛
  • طراحی مینیمال.

برای مثال ترازوی برند یونمای Yunmai شیائومی فراتر از یک ترازو استاندارد وزن کشی است. در این گجت هوشمند فناوری داده تناسب اندام، اتصال بلوتوث سریع و قابلیت های تجزیه و تحلیل Body Index استفاده شده است. بدین ترتیب این ترازو مقیاس های ترکیب بدن را با اندازه گیری های دقیق مشخص کرده و بینش علمی را در مورد سلامت کلی فرد ارائه می دهد.

همچنین در این محصول از کمپانی یونمای امکان همگام سازی با انواع دیگر برنامه های کاربردی، ابزارها و فناوری های سلامتی همچون Apple Health، Google Fit و FitBit نیز وجود دارد. ارائه داده های بیشتر که به صورت یکپارچه در اختیار کاربر قرار می گیرد، کنترل بهتری بر سلامت خود خواهد داشت.

شایان ذکر است که اتصال و راه اندازی اپلیکیشن نصب شده روی تلفن همراه تنها چند ثانیه طول می کشد. این ویژگی ابزاری با سهولت استفاده، با امکان نمایش نتایج بصری و همه پسند را در اختیار هر فردی قرار می دهد که به دنبال سبک زندگی سالم تری است. همچنین طناب ورزشی این برند نیز را در رسیدن به تناسب اندام ایده آل خود یاری می دهد.

کمپانی Yunmai عقیده دارد که باید فرصت استفاده از ابزارها و فناوری های پیشرفته برای داشتن یک زندگی سالم در اختیار هر کسی قرار گیرد. بدین ترتیب این شرکت محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می کند که آن ها برای میلیون ها نفر در سراسر جهان قابل دسترسی باشند.

در طراحی محصولات این شرکت همه المان های اضافی حذف شده است. بنابراین ما شاهد ارائه محصولاتی کاربردی با ساده ترین شکل ممکن هستیم. البته این بدان معنی نیست که طراحان این مجموعه زیبایی را کاربردی بودن کرده اند، بلکه به جرات می توان گفت که این محصولات در عین سادگی جلوه و زیبایی خاصی دارند.